Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēkavīrs sāk «Iespējamo misiju»

Pirmdien Teteles pamatskolā viesojās, kā pats sevi dēvē, spēkavīrs - karavīrs Raimonds Bergmanis, kurš 8. klases audzēkņiem pasniedza Latvijas vēstures mācībstundu.

«Iespējamās misijas nedēļā», kas ilgs līdz 13. februārim, uz vienu dienu par skolotājiem kļūs 42 sabiedrībā pazīstamas personas. Mūsu pusē šonedēļ skolotāju ādā iejutusies «GlaxoSmithKline Latvija» vadītājs Dins Šmits, kurš Kalnciema pilsētas vidusskolā pasniegs mācībstundu «Kā kļūt par līderi?» Savukārt SIA «AIMS International Latvia» konsultante Betija Putniņa dosies uz Ozolnieku vidusskolu, kur bērniem stāstīs par veiksmīgas karjeras noslēpumiem. Turpretī Jelgavas Valsts ģimnāziju apciemos Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs, kurš jelgavniekiem atklās kaut ko no aktiermeistarības.Uz jautājumu, vai karavīrs ikdienā gribētu būt skolotājs, viņš atbild - «Kāpēc gan nē?». Arī studējot Latvijas Sporta un pedagoģijas augstskolā, prakses laikā klasē nav bijušas problēmas ar disciplīnu, un skolēni nav mēģinājuši izprovocēt topošo pedagogu.Lai gan skolās viņš viesojas diezgan bieži, uztraukums bijis arī šoreiz. Stundai ir jāsagatavojas, lai tā būtu interesanta un noderīga, tāpēc R.Bergmanis nolēmis skolēniem atgādināt par 11. novembri, par ticību, kas mūsdienās ļoti daudziem zudusi. «Arī 1918. gadā ļoti maz ticēja, ka viss būs labi. Un arī tagad maz tic. Bet, par laimi, mūsu valstī ilgi nav bijis kara, kas ir ļoti nozīmīgi,» teic spēkavīrs.Par R.Bergmaņa uzdoto kontroljautājumu un viņa stāstītajiem faktiem par Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem - otrdienas, 10.februāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas