Spīdolas ģimnāzijā notiks reģionāla biznesa konference jauniešiem

Lai radītu jauniešiem interesi un priekšstatu par biznesa vidi Latvijā no dažādu cilvēku perspektīvām, iepazīstinātu ar ikdienas mācībām un kļūdām, kuras būtu jāievēro un jāatceras veidojot savu biznesu, 21. martā pulksten 9 Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas aktu zālē notiks reģionāla konference jauniešiem “Hotspot: Bizness”.

““Hotspot” – tas nozīmē karstais punkts. Tas ir tas, ko mēs domājam ar savu konferenci, kur vienā vietā satiksies visveiksmīgākie, uzņēmīgākie latvieši. Konference būs vērsta uz biznesa un uzņēmējdarbības vidi, jo tieši tas dod labumu Latvijas ekonomikai. Konference domāta kā iedvesmas pasākums jauniešiem, kas vēlas gūt panākumus Latvijā. Pierādīsim, ka tas ir iespējams,” informē konferences rīkotāju pārstāve Laura Jurevica.

Konferencē kā lektori piedalīsies Marija Ručevska no biznesa tīkla “TechChill CEO”, izaugsmes treneris Niks Jansons, izaugsmes treneris Āris Birze no uzņēmuma “SPIIKIIZI CEO”, “Start Strong” programmas vadītājs Andris Arhomkins, kā arī uzņēmuma „Piparmētra” dibinātājas Rebeka Liepiņa un Līga Rīga. Būs stāsti, jautājumi un atbildes. Latvijas ekonomikas augšupceļš jāsāk jau skolā, uzskata konferences organizatori.

Konference iecerēta kā reģionāla mēroga pasākums, tāpēc tiek rīkota Zemgales centrā - Jelgavā. Plānots, ka tajā piedalīsies arī jaunieši no Iecavas, Dobeles u.c. vietām. Pasākums tiek veidots sadarbībā ar biznesa izglītības biedrību“Junior Achievement Latvia” un “Latvija 100” labdarības maratona ietvaros. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Konferencei var reģistrēties sociālajā tīklā “Facebook”: https://www.facebook.com/hotspotbizness/

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas