Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spriedīs par māju siltināšanu 6

Trešdien Pieaugušo izglītības centrā visi interesenti tiek aicināti uz semināru par ES fondu atbalstu daudzdzīvokļu māju siltināšanai.

Semināru rīko Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra, un Jelgava ir pirmā pilsēta, kur paredzēti šādi pasākumi. Aģentūras pārstāve Kristīne Rolle «Ziņas» informē, ka no pulksten 11 paredzēta dalībnieku reģistrācija, bet seminārs sāksies pulksten 11.30. K.Rolle skaidro, ka semināri Latvijas lielākajās pilsētās tiekot organizēti ar mērķi informēt potenciālos projekta iesniedzējus - daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekus vai to pilnvarotās personas.«Sāksim ar pašu vienkāršāko - ar kādām aktivitātēm jāsāk, lai varētu saņemt ES fondu finansējumu daudzdzīvokļu māju siltināšanai,» uzsver speciāliste. Semināra galvenās tēmas būs: māju pārņemšanas dzīvokļu īpašnieku pārvaldīšanā un apsaimniekošanā nosacījumi, valsts atbalsta programma daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijas veicināšanai 2007. - 2010.gadam un spēkā esošā atbilstošā Latvijas likumdošana. Būs arī citi praktiski ieguvumi. K.Rolle uzsver, ka dalībnieki varēs saņemt metodiskos norādījumus projektu iesniegumu veidlapas sagatavošanai, kā arī tiks izskaidrotas pret projektiem attiecinātās prasības un vērtēšanas kritēriji.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Ainārs

Paskaidrojiet kā tiek piešķirta Eiropas nauda līdz projekta īstenošanai.Lūdzu Krīstīni Rolli izvērst apspriedi publiski,caur avīzi un zz.lv

pirms 11 gadiem, 2009.03.25 14:00

nu ja

Atnāks Lampa un varen sludinās, cik labi ir LSDSP.

pirms 11 gadiem, 2009.03.24 23:38

Lampa

Vēl viens labs risinājums - rīkot seminārus ārpus darba laika, lai arī cilvēki, ne tikai domes ierēdņi var atnākt :(

pirms 11 gadiem, 2009.03.24 19:20

kakaaa

veel jau ir risinaajums - atteikties no fortuma :)

pirms 11 gadiem, 2009.03.24 18:06

Vietējās ziņas