Stacionārais fotoradars būs arī Jaunbērzē un pie Kalnciema tilta 6

Uz Latvijas ceļiem darbu uzsāk vairāki jauni stacionārie fotoradari – tie atradīsies Velēnā, Nīcā, Bikstos, Strenčos, Vecpiebalgā, Jaunbērzē, Līvānos, Spārē, Maltā, Duntē, kā arī pie Kalnciema tilta, informē CSDD. Līdz ar to uz ceļiem kopumā darbosies 84 stacionārie fotoradari.

Arī šoreiz pirms visām radaru atrašanās vietām ir izvietotas informatīvas ceļa zīmes, kas informē autovadītājus par atļauto braukšanas ātrumu un uzstādīto fotoradaru. Radaru mērķis šajās vietās ir samazināt ātruma pārkāpēju, kā arī ceļu satiksmes negadījumu skaitu. To jau ir izdevies panākt – stacionāro fotoradaru vietās nav bojāgājušo negadījumos, kas saistīti ar ātruma pārsniegšanu.

Valdības apstiprinātais stacionāro fotoradaru uzstādīšanas plāns paredz, ka līdz šā gada beigām uz Latvijas ceļiem kopumā jābūt uzstādītām simt ātruma mērierīcēm, kas ievērojami paplašinātu atļautā braukšanas ātruma pārkāpēju kontroli.

Vietas izvēlētas un saskaņotas, sadarbojoties CSDD un satiksmes drošībā un satiksmes organizācijā iesaistītajām atbildīgajām institūcijām – Valsts policijai, VAS “Latvijas valsts ceļi” un pašvaldībām. Vairāk par stacionārajiem fotoradariem iespējams uzzināt šeit, savukārt atrašanās vietu karte atrodama šeit.


Foto: CSDD

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Līvbērznieks

Nebūtu slikti, ja Līvbērzē arī uzstādītu fotoradaru.

pirms 3 gadiem, 2018.07.27 18:19

ome

Līvbērzē beidzot būtu gājeju pārējas nepieciešamas!

pirms 3 gadiem, 2018.07.28 09:34

Resnais

Pie kalnciema tilta jau labu laiku ir! Uz Jūrmalas ceļa pie Kūdras ir tikai maldinoša ceļazīme, paša radara tur nav!

pirms 3 gadiem, 2018.07.27 22:56

vārds

Vajag likt gulošos kā pie leišiem. Pie iebraukšanas/izbraukšanas ciemā un vismaz viens pa vidu.

pirms 3 gadiem, 2018.07.28 14:56

es pats

Liešos ar viņiem viss ok,brauc uz 50-pat nejūti,60 -bišku uzsit,70 -autiņš dabon trūkties.Bet pie mums pat csdd audita speciālisti atzina,ka ar viņiem būs problēma un tas nav risinājums. Kāpēc? Pirmkārt nav valsts standarta tādam ātrumam paredzētam ātrumvalnim (itkā nav problēma-aizņemamies no leišiem),otrkārt neviens viņus atbilstoši vs neizbūvēs. Jelgavā retais ātrumvalnis atbilst vs,pareizāk gandrīz neviens, pie 30km/h tam jābūt 10cm augstam ar slīpnes garumu 1m. Pilsētsaimniecība saka-viss ok,bet ,kad es uz viņa savu auto sabojāšu,tad gan viņi dabūs maksāt.
Ozolniekos Skolas ielā bija tas pats,bet šogad tika izlabots,varat atbraukt paskatīties,pieredzes apmaiņā tā teikt.

pirms 3 gadiem, 2018.07.28 16:26

Vietējās ziņas