Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Staļģenes vidusskola aizsāk apmaiņas projektu; skolēniem nākamnedēļ - brīvlaiks 2

Staļģenes vidusskolas direktors Aivars Naglis un 28 skolotāji līdz 28.septembrim «Comenius» projekta ietvaros devušies pieredzes apmaiņā pie sadarbības partneriem Polijā uz Agrotehnisko un vispārējās izglītības kombinēto skolu Živecas pilsētā. Sanāksmē piedalīsies vadītāji un skolotāji no sadarbības partneru skolām Lielbritānijā, Rumānijā un Turcijā.

Daudzpusējās  partnerības projekts «Dzimuma diskriminācijas novēršana izglītībā» ir partnerskolu no Turcijas, Rumānijas, Anglijas, Polijas un Latvijas sadarbības pamats. Projekta mērķis ir, īstenojot dažādas aktivitātes, attīstīt starpkultūru sapratni par dzimuma diskrimināciju, veicināt cilvēktiesību ievērošanu, attīstīt jauniešos starpkultūru kompetences, radīt solidaritātes un tolerances atmosfēru jauniešu vidū, uzlabot personisko, kultūras un akadēmisko pašcieņu un pašizglītošanās motivāciju, iepazīties ar atšķirīgo sadarbības partneru kultūrās, iepazīstināt ar savas kultūras mantojumu, kā arī saskatīt nacionālās, reliģiskās un sociālās līdzības un atšķirības starp dalībvalstīm informē Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.Skolotāju prombūtnes laikā skolēniem būs papildu brīvlaiks, bet mācību gads turpināsies vienu nedēļu jūnijā. Tas dos iespēju vairāk izmantot interaktīvas darba formas dabā.2013.gada februāra sākumā notiks šī projekta sadarbības partneru tikšanās Latvijā - Staļģenes vidusskolā.Uzturēšanās Polijā tiek finansēta no projekta līdzekļiem, savukārt Jaunsvirlaukas pagasta pārvalde sedz ceļa izdevumus. Projekta kopējās izmaksas ir 21 000 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

projektu konsultants

pareizi naglis izdarīja. citādi tie eiropas veloceliņi visiem jau piegriezušies. tagad stundās varēs uzdziedāt- draugs draugam laiku kavē... .

pirms 8 gadiem, 2012.09.24 17:37

Sekojošās reformas

"Dzimuma diskriminācijas novēršana izglītībā" - ko tas nozīmē skolniekiem?
1) Zēniem līdz 9. klasei būs jāada zeķes un jātamborē spilvendrānas;
2) Meitenēm jāapgūst bižu uztīšana uz metāla virpas;
3) Meitenēm normatīvi fizkultūrā tiks pielīdzināti zēnu normatīviem, tā kā meitenes jau var sākt trennēties atspiesties 12 reizes un gatavoties skkriet 5000m rudens krosam.

pirms 8 gadiem, 2012.09.24 10:35

Vietējās ziņas