Starptautiskās izglītības dienas Latvijā šogad notiek tiešsaistē

No 22. līdz 24. oktobrim Latvijā notiks specializētā izstāde par izglītību ārzemēs – “Starptautiskās izglītības dienas”.  Ņemot vērā šī brīža epidemioloģisko situāciju valstī, izstādes organizatori (Baltic Council for International Education un aģentūra "Meridian Group") pieņēma lēmumu īstenot pasākumu tiešsaistē. 

Izstādē būs pārstāvētas vairāk nekā 60 mācību iestādes no Lielbritānijas, Beļģijas, Vācijas, Spānijas, Itālijas, Dānijas, ASV, Kanādas un citām valstīm. Izstādes apmeklētāji varēs personīgi iepazīties ar mācību iestāžu pārstāvjiem un iegūt informāciju par turpmāko izglītību universitātēs un biznesa skolās, profesionālajās koledžās un vidusskolās, valodu centros, kuros māca angļu vai citas svešvalodas, informē Tatjana Taraseviča, vecākā konsultante par izglītību ārzemēs.

Izstādes ietvaros notiks semināri par aktuālām tēmām, tostarp mācību finansēšanu, dalību Erasmus un Au Pair programmās, starptautisko IELTS eksāmenu un citiem jautājumiem.

Tiešsaistes izstāde ir bez maksas un pieejama visās ierīcēs: datorā, planšetierīcē vai viedtālrunī.

Mājaslapā www.balticcouncil.lv ir iespējams iepazīties ar visiem dalībniekiem, uzzināt katra dalībnieka darba laiku, iegūt piekļuves saites uz izstādes pasākumiem un interesējošajām mācību iestādēm. 

“Starptautiskās izglītības dienas” Latvijā notiek jau no 2005. gada. Kopš tā laika pasākuma ģeogrāfija ir ievērojami paplašinājusies, un izstāde tiek organizēta arī Polijā, Čehijā, Igaunijā, Lietuvā un Ungārijā. “Starptautiskās izglītības dienas” ir viena no vispopulārākajām šāda veida izstādēm Eiropā. 

Foto: no izstādes rīkotāju arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas