Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stāstīs skolēniem par drošību vasarā

Tuvojas vasaras brīvlaiks, kad bērniem ir daudz vairāk brīvā laika un viņi vairāk laika pavada ārpus mājas. Lai vasaras periodā sekmētu negadījumu un likumpārkāpumu skaita samazināšanos, kuros cieš bērni vai kurus izdara nepilngadīgie, kā arī, lai aktualizētu bērnu drošības jautājumus, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknis skolās organizē akciju «Droša vasara – tava vasara 2012».

Likumsargi mazākajiem skolēniem stāstīts par drošu satiksmi, drošību uz ūdens, ugunsdrošību un citiem drošības jautājumiem, par to, kā pasargāt savas mantas. Pamatskolas klašu skolēni varēs uzzināt par drošību internetā, bērnu tiesībām un pienākumiem, par atkarībām un drošu satiksmi.Savukārt vidusskolēniem paredzēts stāstīt par administratīvo atbildību un par pārkāpumiem, ar kuriem visbiežāk saskaras nepilngadīgie, par kriminālatbildību un par bērnu visbiežāk izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem, par atkarības veidiem, sekām un atbildību.Tāpat var notikt policijas darbinieku nodarbības ar prezentācijas materiālu demonstrēšanu 5. – 9.klašu skolēniem par savstarpējām attiecībām izglītības iestādēs, par vardarbīgas un destruktīvas uzvedības sekām savstarpējās attiecībās un atbildību.«Ja mācību iestādē vasaras periodā tiek organizētas dienas nometnes vai citas vasaras aktivitātes, policijas darbinieki iesaistoties pasākumos, rāda prezentācijas, veic nodarbības ar spēlēm un uzdevumiem vai citus pasākumus par drošības un tiesiskiem jautājumiem dažāda vecuma bērniem,» skaidro policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas