Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studenti neievēl pašpārvaldes vadītāju

«Jaunajiem LLU Studentu pašpārvaldes (SP) domniekiem ir liela atbildības sajūta, un viņi vēlas pašpārvaldes vadītāja amatam izskatīt vairāku studentu kandidatūras,» SP vadītāja neievēlēšanu šodien augstskolas portālam skaidroja Daiga Ziediņa, kas LLU SP vadīs vismaz vēl vienu nedēļu.

Šodien LLU SP telpās bija sapulcējušies jaunievēlētie domnieki, lai aizklātās vēlēšanās noteiktu jauno pašpārvaldes vadītāju. Uz amatu pieteicās tikai viens pretendents – partijas «Studenti var!» biedrs Informācijas tehnoloģiju fakultātes 3.kursa students Jānis Tumpelis, kurš līdz šim pildīja SP vadītājas vietnieka pienākumus.Vēlēšanās nobalsoja 28 no 30 LLU SP domniekiem, un ar 12 balsīm «par» un 15 balsīm «pret» J.Tumpelis netika ievēlēts par pašpārvaldes vadītāju.D.Ziediņa skaidro, ka šāda vēlēšanu rezultāta pamatā, iespējams, ir jauno domnieku augstā atbildības sajūta un nopietnā attieksme pret saviem pienākumiem. «Diemžēl vēlmi kļūt par SP vadītāju izteica tikai viens students, tādēļ domes locekļiem nebija iespējas izvērtēt arī kādas citas kandidatūras. Šāds domes lēmums nekādā gadījumā nav uzskatāms par neuzticēšanos Jānim Tumpelim vai viņa kompetences un piemērotības šim amatam apšaubīšanu. Tas drīzāk ir kā aicinājums arī citiem studentiem pretendēt uz studentu izvirzīta līdera godu,» teic D.Ziediņa.Līdz ar radušos situāciju LLU SP valdes vēlēšanas tiek pārceltas par nedēļu vēlāk, ziņo llu.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas