Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studenti talkos gan Jelgavā, gan Rīgā

«Talkošanas sezonu» LLU studenti atklāja jau 17.aprīlī, kad Lauku inženieru fakultātes studentu «LIF dienās »sakopa dzīvnieku patversmes teritoriju Rīgā. Tīrīšanas darbus studenti turpinās Lielajā talkā, kā arī talkās «Vetu dienās» un Rīgas Zooloģiskajā dārzā, raksta augstskolas portāls.

LLU Studentu pašpārvaldes Sociālā virziena vadītāja Zane Zeltiņa stāsta, ka Lielajā talkā studenti kopā ar Jelgavas Skolēnu domes pārstāvjiem sakops Bauskas ielas teritoriju.«Pulcēšanās notiks pie Dzelzceļa stacijas pulksten 10, bet pēc tam visi kopā dosimies uz Bauskas ielu. Par cimdiem nav jāsatraucas – tie un arī maisi tiks iedoti. Studentiem tikai jāpadomā par atbilstošu apģērbu strādāšanai, iesaka Z.Zeltiņa, piebilstot, ka pēc darba talcinieki varēs atpūsties kopīgā piknikā brīvā dabā.Rīt talkos arī LLU Meža fakultātes Kokapstrādes katedras akadēmiskais un palīgpersonāls kopā ar SIA «Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts» darbiniekiem. Kokapstrādes katedras vadītājs Uldis Spulle informē, ka kokapstrādes katedras dārzā plānots izveidot mākslīgo ūdenstilpni un pozicionēt gājēju tiltiņu. «Tāpat tiks izveidotas koksnes instalācijas, iezīmēti gājēju celiņi, sakārtotas esošās zaļo augu dobes un izveidotas jaunas, mazgāti logi un tīrītas iekštelpas,» atklāj U.Spulle.Sakopšanas darbos studenti iesaistīsies arī pēc Lielās talkas – 24.aprīlī Veterinārmedicīnas fakultātes dienās notiks fakultātes apkārtnes sakārtošana talkā «Šerpais grābeklis». Pēc labi padarīta darba studenti atpūtīsies, kopīgi gatavojot un baudot zupu.8.maijā visu fakultāšu studenti un LLU Studentu pašpārvaldes aktīvisti dosies uz ikgadējo talku Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas