Sūdzas par bļaustīgu kaimiņieni 6

Aizvadītajā diennaktī Jelgavas Pašvaldības policijā (PP) reģistrēti 27 izsaukumi, informē PP priekšnieka palīdze sabiedrisko attiecību un juridiskajos jautājumos Sandra Reksce. Medicīniskajā atskurbtuvē ievietotas 13 personas, tajā skaitā piecas ar atgriešanu Valsts policijā.

Naktī trenē balsiSavukārt naktī uz trešdienu no Dambja ielas saņemta sūdzība par trokšņošanu kaimiņos. Norādītā dzīvokļa durvis atvēra iereibusi sieviete, kura skaļi klaigāja. Ar viņu veiktas profilaktiskas pārrunas, kā arī izteikts mutisks aizrādījums pēc Jelgavas pašvaldības saistošajiem noteikumiem. Klaigātāja devās pie miera.Pēkšņi apstājas sirdsOtrdien pašvaldības policisti izsaukti uz Rīgas ielu pirms Lielupes tilta, no kurienes kāds garāmgājējs ziņoja par iereibušu personu uz gājēju ietves. Uz notikuma vietu izsauktie mediķi, kas konstatēja vīrieša nāvi, par ko ziņots Kriminālpolicijai. Vardarbības pazīmes nav konstatētas, mirušā personība tiek noskaidrota.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

aaa

Vislabākais veids ir darīt tāpat-skaļi uzgriezt mūziku un likt kaimiņiem paklausīties kādas 10-20 minūtes un jāliek tāda mūzika, kas kaimiņiem nepatīk( par viņu gaumi var spriest pēc viņu mūzikas ierasktiem)un vēl labāk pašiem iziet laukā uz šo brīdi.
Bet par trokšņu decibelu slieksni- kas tad veiks tādus mērījumus un pierādīs šo slieksni?

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 11:26

Vincents

Es tādos gadījumos tumbas pagriezu pret sienu un 5 min. uz pilnu klapi ieslēdzu kaut ko no metāla, tas parasti iedarbojās, kaimiņš pratās savu bum-sī pagriest klusāk.

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 10:06

kika

Ar trokšņainiem kaimiņiēm ir ļoti vienkārši tikt galā, - padalīšos pieredzē. Ja pēc pāris mutiskiem brīdinājumiem jūsu lūgums klausīties mūziku vai cita veida troksnis netiek pieklusināts,nekavējoties sauciet municipālo policiju.tā izskaidros viņu tiesības.Pastāv trokšņu decibelu slieksnis,kas IR JĀIEVĒRO arī dienas laikā,netraumējot kaimiņus. Mums arī bija ļoti nekulturāli kaimiņi,kas klausījās savu bumsi mūziku un lika to darīt mums.

pirms 11 gadiem, 2009.02.11 23:36

KAIMINIENE

MAN ARI IR AIZ SIENAS VIENS SESPADSMIT GADUS JAUNS PUISIS KAS PEC SKOLAS LOTI SKALI KLAUSAS MUZIKU. VINAM REDZ ESOT TIESIBAS TO DARIT LIZ 23 VAKARA .BET KUR IR MANAS TIESIBAS KLAUSITIES SAVU MUZIKU NETRAUCETI, NEVARU,JO AIZ SIENAS DARD. STRADAJU SLIMNICA PEC NAKTS DEZURAS TA KA VELETOS ARI ATPUSTIES. VEL PARIS DIENAS PACIETISU UN TAD SAKSU RIKOTIES. ZENS IR BARENIS KAM IECELTS AIZBILDNIS KAS AC IM REDZOT NEKONTROLE KO DARA AIZBILSTAMAIS/ GRIEZISOS PIE BARINTIESAS LAI TO JAUTAJUMU RISINA/LAI NETUR KAIMINUS PAR MULKIEM.

pirms 11 gadiem, 2009.02.11 18:35

kaimiņiene

Mums arī paradījas jauns kaimiņš Uzvaras 4,kurš katrās brīvdienās trokšno.Tad nāk kompanijas pie viņa,notiek iedzeršana un pēc 24.00 iznākot arā kāpņu telpā skaļi taisa ciet sava dzīvokļa dzels durvis(un pat tad kat atnāk mājās),ka arī bļaustas visi,dzied dziesmas un svilpo,ka arī visādi trokšno.Ja saktu policiju,pat nespēs atbraukt,jo viņi uzreiz aizmuk no mājām.Esam jau bridinājuši kaimiņu,bet tas beziedzīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.02.11 11:37

Vietējās ziņas