Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sūdzība par skolotāja emocionālo vardarbību 4.pamatskolā neapstiprinās 6

Šonedēļ Jelgavas 4.pamatskolu apsekoja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI), jo no kāda audzēkņa vecākiem saņemts iesniegums, ka skolā klases audzinātāja pret bērnu izturas emocionāli vardarbīgi. Pārbaudē gan tas nav apstiprinājies.

Skolas direktore Agita Lundberga apstiprina, ka šāda pārbaude skolā patiešām bija, taču vecāku izteiktās pretenzijas vai aizdomas neapstiprinājās, gluži otrādi – skolotāja no VBTAI saņēma uzslavas un pateicības vārdus, ka pievērš pastiprinātu uzmanību un rūpējas par bērnu.Direktore skaidro, ka bērnam ir delikātas veselības problēmas, bet viņa vecāki par viņu nerūpējās kā pienākas. Skolā zēnam neklājas viegli, jo viņa slimības izpausmes dažkārt ir grūti pieņemt kā citiem bērniem, tā viņu vecākiem un skolotājiem, tādēļ skola un klases audzinātāja darīja visu iespējamo, lai par bērnu pienācīgas rūpes uzņemtos arī viņa vecāki. «Kad sākām prasīt atbildību arī no vecākiem, vecāki darīja visu, lai skolu un klases audzinātājus nomelnotu un sūdzējās, kur vien var, arī bērnu tiesību inspekcijā. Viņi ieradās skolā un visu rūpīgi izpētīja, izrunāja un secināja, ka vecāku sūdzība nav bijusi pamatota,» uzsver A.Lundberga.VBTAI apsekošanas aktā skolotājai nav minēts neviens aizrādījums, tieši otrādi – izteikta pateicība par rūpēm par bērnu. Jāpiebilst, ka inspekcijas pārstāvjiem jāreaģē uz katru vecāku iesniegtu sūdzību.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

membrāns

...dažreiz tā gadās,ka divi uztaisa trešo kurš saslimst,bet nu vainīga VISA PASAULE.Mazāk lietot vajadzēja.....

pirms 7 gadiem, 2012.10.19 13:42

egle1

Es domāju, ka tā ir enkoporēze un , starp citu, ne vienmēr tik viegli tikt galā. Lai bērnam veselība, meklējiet normālu gastroenterologu bērnu poliklīnikā (BKUS) Rīgā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 15:38

Puķīte Menca

A kas tā par delikātu slimību? sifiliss vai? ja jau vārdi nav minēti, moš man no malas arī gribas zināt, kas mūsdienās saucās par delikātām slimībām.

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 14:53

...

mana bērna klasē ( otrā pamatskola) arī ir tāda meitene, kuras uzvedība ir taisni neciešama. Sūdzas gan bērni, gan bērnu vecāki. Meitenes mātei viss ir pie vienas vietas.

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 11:17

Nu re!

Es jau iepriekšējā rakstā komentēju - kāds vienmēr gribēs būt vienlīdzīgāks par citiem.... Riebjas tie apmelotāji.

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 10:44

@@@

Tā delikātā slimība ir ārstējama. Jāpameklē internetā, kur Rīgā ir daktere, kas ārstē šādus bērnus. Vajag tikai gribēt un bērns būs vesels, un klases bērniem nebūs tāds jāpiecieš, bet varēs pat draudzēties.

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 09:47

Vietējās ziņas