Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētē copēs atkritumus 1

Sestdien, 9.maijā, pulksten 11 jauniešu organizācija «Do It Creative» rīkos akciju «Copē bundžu!», kuras mērķis ir atbrīvot Svētes upes ūdeņus no atkritumiem.

Kā informē projekta vadītāja Ieva Ziemele, akcijas laikā dalībnieki ar laivām brauks pa Svētes upi, lai savāktu atkritumus tās ūdeņos un tuvējā piekrastē. Lai procesu padarītu interesantāku, čaklākajiem talciniekiem paredzētas dažādas balvas.Pieteikties var ikviens interesents, neatkarīgi no tā vai potenciālajam akcijas dalībniekam ir sava laiva vai nav galvenais ir vēlme palīdzēt sakopt tuvējo apkārtni, par paveikto rezultātu sajust gandarījumu un, iespējams, iegūt arī balvas. Dalībniekiem, kam nav savas laivas, būs iespēja to noīrēt uz akcijas laiku. Pieteikties var interneta vietnē copebundzu.wordpress.com, kur atrodams arī sacensību nolikums un plašāka informācija par gaidāmo notikumu! Sacensībā - talkā laipni lūgti piedalīties ne tikai individuālie laivotāji, bet arī komandas, kas pārstāv uzņēmumus, iestādes, deju kolektīvus un korus. Startēt iespējams kādā no trim kategorijām: divi cilvēki laivā, trīs cilvēki laivā vai četri cilvēki laivā. Atkritumu vākšanai tiek rekomendēts izmantot zvejas vai kādu citu garā kātā iestiprinātu tīklu, kā arī cimdus un izturīgus atkritumu maisus. Līdz ar atkritumu savākšanu, tie tiks šķiroti. Uzvarētāju komanda tiks noteikta pēc savākto atkritumu daudzuma, šķirošanas rūpīguma un laika, kas pavadīts no starta līdz finišam.Ja šogad kārtīgi pastrādāsim Svētes upē, tad nākamgad, novērtējot savus spēkus un varēšanu, ķersimies klāt arī Lielupei - apņēmības pilni ir pasākuma organizatori.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas