Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētku nedēļā – izmaiņas darba laikos

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu par darbadienu pārcelšanu 2009. gadā, Jelgavas pašvaldības administrācijai un vairākām iestādēm mainīti darba laiki Jāņu nedēļā.

Jelgavas pašvaldības administrācijas, Jelgavas pilsētas bāriņtiesas, Jelgavas reģionālā Pieaugušo izglītības centra (PIC), Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes un Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas darba laikos nākamajā nedēļā ir noteiktas sekojošas izmaiņas. Darba diena minētajās pašvaldības struktūrās no pirmdienas, 22. jūnija, pārcelta uz sestdienu, 27. jūniju.Piektdien, 26. jūnijā, darba laiks noteikts no pulksten 8 līdz 17 ar pusdienas pārtraukumu no pulksten 12 līdz 13. PIC 26. jūnijā darba laiks ir no pulksten 9 līdz 17.Savukārt sestdien, 27. jūnijā, pašvaldības administrācija, Sociālo lietu pārvalde, Bāriņtiesa un Dzimtsarakstu nodaļa strādās no pulksten 8 līdz 13 bez pusdienas pārtraukuma, savukārt PIC darba laiks būs no pulksten 9 līdz 14. Arī pārējo pašvaldības iestāžu un aģentūru vadītājiem uzdots lemt par darba laiku minētajās dienās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas