Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svinīgi atklāj tiesu namu 7

Ar izdzertu šampanieša glāzi un pārgrieztu lentu trešdien Zemgales darījumu centrā Atmodas ielā 19 tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš atzīmēja Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu nama atklāšanu.

Līdz šim, risinot strīdus ar valsts un pašvaldību iestādēm, jelgavniekiem bija jādodas uz Rīgu, kur atradās visā valstī vienīgā Administratīvā rajona tiesa, kas turklāt bija pārslogota. Izveidojot tiesu namus Jelgavā, Valmierā, Liepājā un Rēzeknē un pieņemot darbā 16 jaunus tiesnešus, plānots būtiski samazināt lietu izskatīšanas rindu. Kopš Jelgavas tiesu nama faktiskās darbības sākuma 6.janvārī šeit ir iesniegti 11 prasību pieteikumi. Taču, pieņemot mantojumā agrāk Rīgā iesniegtās Jelgavas pilsētas un rajona, Jēkabpils, Aizkraukles, Bauskas un Dobeles rajonu lietas, to skaits Jelgavas tiesu namā pārsniedz jau trīs simtus.Uz tiesu namu atklāšanu bija ieradies arī Jelgavas pilsētas mērs Andris Rāviņš, kurš izteicās, ka iedzīvotāju sūdzības Administratīvajai rajona tiesai mudina pašvaldību strādāt rūpīgāk un nepārkāpt likumu.Tiesas namā ir izveidota arī konvoja telpa ar restēm, savukārt cietumnieku prasības pret ieslodzījuma vietu vadību nepārsniedz piecus procentus no kopējā lietu skaita.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

arcallots

Getting your your hair in beautiful condition is not going to Vernon Davis Jersey demand time and effort or funds, just a little of know-how! If you are looking at boosting the look and problem of your own head of hair, please read on. The subsequent report allows you to in on some tips and tips to have the wonderful locks you are searching for.

In the event that you often sense grouchy, exhausted, and irritable in the morning, this may be a Colin Kaepernick Womens Jersey sign of some critical condition. You could be struggling with sleep apnea, a common sleep issue due to your breathing passages becoming blocked at night. For more information regarding this issue, keep reading this short article.

Payday cash loans offer you all those lacking money the Alex Smith Jersey methods to cover needed costs and urgent outlays during periods of economic problems. They must only be applied for nonetheless, if your borrower boasts a great deal of knowledge concerning their distinct terms. Use the ideas on this page, and you will know whether or not you have a great deal before you, or if you are going to belong to a risky snare.

pirms 7 gadiem, 2013.01.25 19:46

skaidribas labad

diemžēl lielākā daļa idiotu, kas raksta šajā forumā, parasti izsaka viedokli par tēmām, kuras nepārzin, tāpēc laikam tiem, kas nesaprot, jāpaskaidro, ka Rīgai un ministrijām nav nekāda sakara ar "veco" tiesas namu. Šī ir administratīvā tiesa, kas izveidota reģionos, lai lauciniekiem, tai skaitā, jelgavniekiem, nebūtu ar pastalām jāsoļo uz Rīgu taisnību meklēt. Tagad beidzot varēs Jelgavā tiesāties pret VID un policijas u.c. vietējo iestāžu lēmumiem. Tā ka nevajag *** pa labi un kreisi, ja nesaprotat par ko ir stāsts un ja vispār gribat kādu ap***, paņemiet labi daudz sūdus mutē un spļaujiet ...

pirms 11 gadiem, 2009.01.15 15:55

bia

Var jau nepievērst uzmanību, bet no mūsu nodokļiem tas viss noņemas.

pirms 11 gadiem, 2009.01.15 13:29

Kamer riga lemj par to, ka neires telpas ministrijam un dazadam valsts iestadem tikmer Jelgava, izire un teres naudu uz to!....
......Vai tiesam vecais tiesas nams bija tik slikts!?

pirms 11 gadiem, 2009.01.14 17:43

bia

Kārtējā Jelgavas izrāde, ar lielāko pilsētas aktieru sanākšanu.

pirms 11 gadiem, 2009.01.14 14:13

Vietējās ziņas