Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Talkā attīrīs Vilces upes straujteci

Jelgavas novada pašvaldība aicina dabas draugus piedalīties straujteces attīrīšanas talkā Vilces upē Vilces pagastā piektdien, 14.augustā, informē pašvaldībā.

Straujteces atjaunošanas talkā iecerēts turpināt iepriekšējos gados iesākto Vilces upes straujteču posma attīrīšanu no koku sanesumiem un sagāzumiem – tikšanās pulksten 9.30 pie Vilces muižas un kopā došanās uz upes attīrīšanas posmiem.

Talciniekiem būs pieejams dzeramais ūdens uz katru viena pudelīte, taču vēlams nodrošināties pašiem ar papildus dzeramo ūdeni un uz talku ģērbties piemērotā apģērbā un apavos. Talkas laikā tiks nodrošināts aprīkojums gan tiem, kas bridīs pa upi, gan tiem, kas darīs darbus ap upi. Savukārt pēc labi padarīta darba – pulksten 14.30 pusdienas atpūtas laukumā pie Lielmātes avotiņa.

Vilces pagasta pārvalde aicina arī pārējos Vilces pagasta iedzīvotājus, kuri dzīvo Vilces upes tuvumā, pēc savas iniciatīvas regulāri attīrīt upes krastus un atjaunot upes tecējumu.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas