Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Talka notiks arī Agronomu dienās

Ar jautru gājienu no 6.dienesta viesnīcas līdz Jelgavas pilij otrdien, 21.aprīlī, pulksten 10 sāksies «Agronomu dienas 2009».

Kā vēsta LLU interneta portālā publicētā informācija, šogad Lauksaimniecības fakultātes studenti savos svētkos apspriedīs nozarē aktuālās tēmas. Pēc dekānes Dainas Kairišas uzrunas sāksies diskusija «Lauksaimniecības stāvoklis Latvijā un perspektīvas nākotnē», kurā piedalīsies Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis un Zemnieku saeimas pārstāve Maira Dzelzkalēja.Pēc diskusijas plānoti semināri kopā ar uzņēmējiem un nozaru speciālistiem. Tie paredzēti trīs blokos - «Laukkopība», «Dārzkopība» un «Lopkopība». Pirmās dienas vakarā - pulksten 17 - agronomi talkā uzkops Pils salu, bet pēc talkas notiks atpūtas pasākums laucinieku stilā.Svētki turpināsies 22.aprīlī Vecaucē. Rīta cēlienu studenti sāks ar iepazīšanos ar slaukšanas robotiem un biogāzes ražotni LLU mācību un pētījumu saimniecībā «Vecauce», pēc tam notiks orientēšanās pa Vecauci un erudīcijas spēle. Savukārt vakarā visi aicināti uz klubu «Jelgavas baltie krekli», kur spēlēs grupa «G.A.T.E.R.I.S.».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas