Taupības dēļ pašvaldība uguņošanā nepiedalīsies 20

Pilsētas ierobežotā budžeta dēļ šajā gadu mijā Jelgavas pašvaldība neorganizēs salūtu, «Ziņām» apliecināja pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta.

Lēmums esot saistīts tikai ar finansiālo situāciju budžetā. Vēl pērn Jaunā gada uguņošanai pašvaldības aģentūra «Kultūra» piešķīra 1130 latu. Krāšņs salūts Jelgavā tradicionāli notiek 18.novembrī, un tam ziedo pilsētas uzņēmēji.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

OZO

Nevaino te domi man radiniece strādā domē un viņiem pašiem ir samazinātas algas tikkai lai neatlaistu darbiniekus viņi samazina algas!!
vienīgais LIELIE kungi domē nekko sev nav samazinājuši :@

pirms 10 gadiem, 2010.01.01 12:48

naivā

Patiešām skumji! Jelgava, tālāk jau nav kur. Salūts ir katrā pilsētā kā arī dažādas Jaungada sagaidīšanas balles! Pie mums no pilsētas puses pilnīgi nekā, viss tumšs un kluss. No iedzīvotajiem ir vajadzīgi tikai nodokļi, bet darbavietas, pasta nodaļas, salūts un balles - Rīgā. Bet citādi - Laimīgu visiem Jauno gadu!

pirms 10 gadiem, 2009.12.31 12:59

naivā

Patiešām skumji! Jelgava, tālāk jau nav kur. Salūts ir katrā pilsētā kā arī dažādas Jaungada sagaidīšanas balles! Pie mums no pilsētas puses pilnīgi nekā, viss tumšs un kluss. No iedzīvotajiem ir vajadzīgi tikai nodokļi, bet darbavietas, pasta nodaļas, salūts un balles - Rīgā. Bet citādi - Laimīgu visiem Jauno gadu!

pirms 10 gadiem, 2009.12.31 12:58

Kristīne

Tradīciju lauzt nav patīkami. :(
Lai vai cik grūti, bet kaut ko jau tomēr varēja uzrīkot.
Pat mazajās pilsētiņās salūts būs un lielpilsētā redz' nevar uzrīkot, lai vai jātaupa, bet tomēr.
Ne jau uz salūtu, kurš katru gadu tiek šauts un cilvēki ar smaidu sejā pēctam jaunajā gadā dodas mājup, bet uz kaut ko citu varēja ietaupīt. ārprāts. :(

Tas nemaz nav iepriecinoši.

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 23:29

feona

Nu jā no tā salūta tiek visai pilsētai prieks, bet lūk krīze un dažu tūkstošu nepietiek pilsētai uguņošanas rīkošanai, kam te grib iestāstīt pasakas?Vienkārši Rāviņa kārtējāi pieņemšanai var pietrūkt līdzekļu uz kuru ielūdz tikai dažus elites cilvēkus, kuri tur ēd un dzer "lopā" , bet man liekas, ka tie daži resnvēderi mierīgi var paēst mājās ar savām kundzēm un tad mums uguņošanai pietiktu.Kaut kā uz ielas nekad neesmu dzirdējusi pārmetumus, par gaisā izšauto naudu pēc uguņošanas, bet gan visu tautību cilvēku acīs un sejās prieku par redzēto!
Daži iedomājušies, ka ir Jelgavas valdnieki, nākamajās vēlēšanās vajadzētu atminēt šo nodarījumu pilsētai un paskatīties tad kā šie priecāsies bez siltās vietas domē!

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 22:54

actiņa

KO taupa taupītāji-to paņem laupītāji (dziesmiņa)

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 20:21

tāpat sk....

Liecies mierā ar to Krieviju un Baltkrieviju!!!Tev jau tikai nacionālisms iekšās. ,bet Rāviņu iebalsoja latvieši,jo krieviem nav balstiesību nu tad nomierinies!Ar Austrumiem -kaimiņiem jādraudzējas citādi ekonomika nevirzīsies un nebūs salūtu vispār nevienos svētkos!!!

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 20:19

Blumbergonkuls

"Tirgus ir austrumos, ne rietumos.Baigi tu rietumiem vajadzigs."

Pilnīgs absurds!! Takš vājprātā populārs uzskats. :)) Bet tieši tāpēc Latvijā iet tā, kā iet... :D

Austrumu tirgum ir jādevalvē valūta un jāpasludina iedzīvotāju bankrots un jāizmet ģimenes no sapirktajiem mājokļiem uz ielas. Tad lats būs nolaidies tā, lai Krievijai būtu izdevīgi iepirkt tādus apjomus, ko jau var saukt par vērā ņemamu exportu.

He, He, pieļauju, Pēteris Bila ar savu nelaimīgo mašīnbūvi jums var pastāstīt, cik daudz pamata ir Austrumu eiforijai, faktiski atrodoties Rietumu finanšu sistēmā.

Un pilnīgs stulbums, ar kuru attaisno slinkumu. Ir n-tie Latvijas uzņēmum, kam krīze pofig tieši dēļ sakariem ar Rietumu tirgu, un viņi zina, ka Rietumos ja esi vajadzīgs, tad ilgtermiņā atšķirībā no Krievijas, kuru "umom ņe poimjoš"... :D Tak slinkums un varbūt attapības spēju trūkums traucē attīstīties tā, lai būtu, ko Rietumiem piedāvāt un lai atrastu partnerus.

Protams, ja neko vairāk nemāk ražot par novecojuša tipa skrūvēm un caurulēm, tad jau nevar sapņot vairāk par Rietumiem - bet kas tāds perinās vien postpadomju zombija galvā. Varu pierādīt gan ar skaitļiem, gan faktiem, tak neceriet, ka šajos komentāros. Priekā! "S nastupajuščim!" :D

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 18:28

Салют будет 9го мая!!!Точно!Так что приходите полюбоваться!

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 17:42

MUZIKA

TAD JAU VISI MUSU MAKSLINIEKI IR STAGNATI UN KOMUNISTI, PRATA VETRU IESKAITOT. PA KRIEVIJU VIEN DZIVO.DIEMZEL VARU PIEKRIST, KA TAS LIELAIS TIRGUS IR TUR.

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 17:40

SITAM tapat viss skaidrs

ZUn ar to talredzibu laikam tev pasam ta pasvaki.ini, nekas tev nav skaidrs. Tirgus ir austrumos, ne rietumos.Baigi tu rietumiem vajadzigs.

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 17:36

FIFI

Absurda logika. Mazak lietojiet benzinu. Benzins ir jalieto un jabrauc. Lietas jau diemzel nekartojas kabineta, ka vienam otram liekas. Vispar cilveku domasana ir apbrinojami stulba.

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 17:32

au

Nekas mēs nosvinēsim bez tā Salūta-bet vai bez vēlētājiem Dome izdzīvos?Mazāk lietojiet benzīnu utt. tad būs tautai prieks!!!

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 17:13

Vesalais Saprāts

Ko Jūs varat čīkstēt - ja dome būtu iedevusi naudu uguņošanai, visi bļautu, ka krīzes laikā ar naudu mētājas. Tagad naudu netērē izšaušanai gaisā, atkal slikti.
Un tāpat jaungada naktī privātie šauj uz nebēdu, izejiet ap pusnakti ārā un jebkurā Jelgavas pusē redzēsi labu labo salūtu.

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 10:28

dīvaini

kā nav labi, tā nav labi...

kad Jaungadā uguņoja, visi brēca, ka tērē pašvaldības budžetu uguņošanai tad, kad tāpat visi uguņo... tagad, kad netērē, atkal nav labi :DDDDDDDDDDDD

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 10:23

tāpat viss skaidrs

Rāviņš & co taupa piķi komandējumiem, lai varētu klanīties un bučot zābakus Baltkrievijai un Krievijai. Viņam pofig ES politika vai lata stabilitāte. It kā zemsavietis, bet uzvbedas kā ušakovi vai šleseri :DDDDD Bet, ja padomā, visi zemsavieši jau laikam tādi - izbijuši padomju stagnāti, kam nostaļģija laupījusi ekonomikas tālredzību.

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 08:31

fui

nu protams skumji, ka pašvaldībai līdzekļu pietiek vien auto ar ''zvērīgu''apetīti.jaungada salūts būs pat mazpilsētās-Dobelē, Tukumā un Bauskā.Fui-Jelgava

pirms 10 gadiem, 2009.12.30 08:08

Vietējās ziņas