Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Taurītim uzliek Ls 6000 naudas sodu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) uzlikusi bijušajam AS "Latvijas Zoovetapgāde" vadītājam Aldim Taurītim soda naudu 6000 latu apmērā par netiešu akciju īpatsvara palielināšanu un pēc tam samazināšanu, nepaziņojot akcionāriem un uzraugam.

Kā norādīja FKTK priekšsēdētājas biroja padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Ieva Upleja, tāpat sods piemērots par to, ka Taurītis atbilstoši likuma prasībām neizteica citiem "Latvijas Zoovetapgādes" akcionāriem adresētu obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu.Tādējādi citi akcionāri likumā noteiktajā kārtībā nesaņēma informāciju par Taurīša līdzdalības iegūšanu šajā akciju sabiedrībā tādā apmērā, kas deva iespēju viņam realizēt kontroli pār akciju sabiedrības darbību laika periodā no šī gada 6.janvāra līdz 3.martam.FKTK uzsver, ka šāds komisijas lēmums pārējiem "Latvijas Zoovetapgādes" akcionāriem atvieglos iespējas tiesas ceļā prasīt zaudējumu atlīdzību, ja tie uzskatīs, ka tiem tādi radušies Taurīša likumā noteiktajā kārtībā neiesniegtās informācijas un neizteiktā obligātā akciju atpirkšanas piedāvājuma dēļ.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas