Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiesu namos Jelgavā var norēķināties ar maksājumu kartēm

Kopš šīs nedēļas Jelgavas tiesā, Zemgales apgabaltiesā un Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu namā iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm, informē Tieslietu ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Līdz šim vienīgais veids, lai minētajās tiesās samaksātu valsts noteiktos maksājumus, piemēram, valsts un kancelejas nodevas, bija naudas pārvedums bankā, par to maksājot vēl atsevišķu kredītiestādes komisijas maksu.Ieviešot jauno iespēju, tiks ietaupīts arī klienta laiks, jo nebūs no tiesu iestādes jādodas uz banku veikt maksājumu un pēc tam vēlreiz uz tiesu iestādi, lai iesniegtu maksājumu apliecinošu dokumentu.Maijā pirmais maksājumu karšu terminālis tika uzstādīts Rīgas pilsētas Centra rajona tiesā. Maksājumus iespējams veikt ar jebkuru bankas izdotu "VISA", "VISA Electron", "MasterCard", "Maestro" un "American Express" maksājumu karti.Joprojām tiks saglabāta arī iespēja norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem, veicot naudas pārvedumu bankā.Norēķinu iespēju ar maksājumu kartēm tiesās ievieš Tiesu administrācija sadarbībā ar Valsts kasi, karšu apstrādes centru SIA "First Data Latvia", SEB banku un AS "Parex banka".Paredzēts, ka līdz gada beigām ar maksājumu kartēm būs iespējams norēķināties visās rajona (pilsētas) tiesās, apgabaltiesās un zemesgrāmatu nodaļās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas