Tradicionālo amatu dienā darinās rotaļlietas no tekstila

Jelgavas reģionālā tūrisma centra organizētā cikla “Tradicionālo amatu dienas” trešā nodarbības tēma būs “Rotaļlietu gatavošana dažādās tekstiltehnikās”. Sestdien, 17.martā, pulksten 12 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī tiks gatavotas rotaļlietas Lieldienu zaķa veidolā un būs apskatāma neliela rotaļlietu izstāde, vēsta centra speciāliste Sandra Grigorjeva.

Tradicionālo amatu dienā meistare Ilze Krieviņa no Amatniecības centra “Bauskas skapis” mācīs kā vienkārši izgatavot bērniem rotaļlietas dažādās tehnikās, izmantojot audumu. Šoreiz, gatavojoties tuvojošajiem pavasara saulgriežiem, nodarbībā tiks darināts Lieldienu zaķa portrets uz pamatnes.

Nodarbībā meistare stāstīts par rotaļlietu vēsturi, rotaļlietu veidiem un to nozīmi bērnu attīstībā, kā arī būs iespēja apskatīt Ilzes Krieviņas veidoto rotaļlietu izstādi.

Amatu dienas nodarbībā aicināti piedalīties pedagogi, interesenti, kā arī ģimenes ar bērniem, jaunās māmiņas un tēti, kuri vēlas iemācīties darināt rotaļlietas bērniem pašu rokām. Meistare ir pārliecināta, ka amatu dienas dalībnieki mājup dosies ar jaunām idejām un iegūtām prasmē, ko izmantot citu rotaļlietu gatavošanā.

Tradicionālo amatu dienas “Rotaļlietu gatavošana dažādās tekstiltehnikās” dalības maksa ir 7.50 eiro. Visi nepieciešamie materiāli, Lieldienu zaķa tekstiltehnikā darināšanai, tiks nodrošināti. Nodarbībai nepieciešams iepriekš pieteikties pa tālruni 63005445 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas