Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trešdien LLU sākas jaunais darba cēliens

Ar apvienoto Akadēmisko konferenci un Konventa sēdi 26.augusta pulksten 11 LLU sāks jaunu darba cēlienu, informē augstskolas Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Gaļina Stubailova.

Vispirms, klātesot lielākai daļai darbinieku, notiks LLU rektora Jura Skujāna inaugurācijas ceremonija sakarā ar atkārtotu ievēlēšanu rektora amatā.Tāpat rektors ieskicēs LLU galvenos uzdevumus 2009./2010.studiju gadam, bet LLU mācību prorektors Arnis Mugurēvičs ziņos par 2008./2009.studiju gada darba rezultātiem. Šogad LLU pamatstudijās uzņemti 1395 studenti, un 750 no viņiem studēs par valsts līdzekļiem. Visvairāk pirmkursnieku uzņemts Tehniskajā, Lauku inženieru un Ekonomikas fakultātē. Savukārt augstākā līmeņa studijās uzņemti 362 studenti.Savukārt 31.augustā pulksten 9 satraukti jaunieši, enerģijas un neziņas pilni, pulcēsies Jelgavas pils priekšā, lai pagalmā svinīgi ienestu savas fakultātes karogu un piedalītos imatrikulācijas aktā - tradicionālajā pasākumā pirmkursniekiem. Šajā dienā studenti iestādīs parkā jaunu kociņu ar vēstījumu kapsulā nākamajām paaudzēm, atgādinot, ka zinību saknes ar katru gadu kļūst aizvien dziļākas un stiprākas.Augstskolas 70.jubilejas gadā līdztekus jau esošajām tradīcijām imatrikulācijas dienā pulksten 9.30 notiks kas nebijis un unikāls - jaunie studenti kopā ar jau esošajiem studējošajiem un darbiniekiem veidos 900 metru garu cilvēku ķēdi ap Jelgavas pili - simboliski samīļojot savu Alma Mater un demonstrējot vienotību. Lai izveidotu šādu cilvēku ķēdi, nepieciešami vismaz 600 cilvēku, tāpēc tiek aicināts ikviens gribētājs.Tāpat pirmajā studiju gada dienā no pulksten 13 līdz 18 uz draudzīgu sarunu un iepazīšanos Studentu klubā tiek aicināti visi radošie, aktīvie, dziedošie, dejojošie un muzicējošie studenti, kuri vēlas pievienoties LLU pašdarbības kolektīvu saimei.Savukārt 31.augusta vakarā - pulksten 21 - visi tiek aicināti uz satikšanās balli gaišajā pils aulā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas