Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīskārt samazinās Līvbērzes kultūras nama rekonstrukcijas izmaksas 2

Jelgavas novada pašvaldības konkursa rezultātā trīskārt samazinās izmaksas Līvbērzes kultūras nama rekonstrukcijai un divkārt mazākas izmaksas būs skatuves rekonstrukcijai, informē Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB).

Konkursā par kultūras nama rekonstrukciju uzvarējusi SIA "Kubs" no Rīgas, apņemoties to īstenot par kopējo līgumcenu 21 065 latu apmērā, neskaitot PVN, bet pagasta pašvaldības sākotnēji novērtētā paredzamā līgumcena bija 70 000 latu, neskaitot PVN.Savukārt konkursā par kultūras nama "Līvbērze" skatuves un zāles gaismas rekonstrukciju uzvarējusi SIA "CVS" no Talsu novada Laidzes pagasta. Līvbērzes pašvaldības sākotnēji novērtētā paredzamā līgumcena bija 20 000 latu, neskaitot PVN, bet SIA "CVS" piedāvātā kopējā līgumcena ir 9795 lati, neskaitot PVN.Iepirkuma procedūru uzsāka Līvbērzes pagasta padome, bet kopš 2009.gada 1.jūlija Administratīvi teritoriālās reformas rezultātā darbu turpina Jelgavas novada pašvaldība.Šogad iecerēts rekonstruēt pagasta kultūras namu, uzbūvēt Līvbērzes vidusskolas sporta halli pusotra miljona latu apjomā, kā arī savest kārtībā tautas lietišķās mākslas studijas telpas, iepriekš informēja Līvbērzes pagasta padomes priekšsēdētāja Ilze Vītola.Saistībā ar šiem projektiem izsludināti vai gaidāmi iepirkumu konkursi, bet Līvbērzes vidusskolas sporta halles celtniecībai konkurss jau noslēdzies, un par uzvarētāju paziņota Jelgavas pilnsabiedrība (PS) "UNI SAN - Rimts", kura šā gada sākumā pabeidza valsts SIA "Slimnīca "Ģintermuiža"" rekonstrukcijas pirmo kārtu.Ja pašvaldības sākotnēji novērtētā paredzamā sporta halles celtniecības līgumcena bija 1 988 849 latu (bez PVN), tad PS "UNI SAN - Rimts" piedāvātā kopējā līgumcena ir 1 643 287 lati (bez PVN).Līvbērzes vidusskolas sporta halles būvniecībai šogad ir atvēlēta valsts investīciju mērķdotācija 150 000 latu apmērā, bet atlikušajam finansējumam pagasta pašvaldība plāno ņemt aizņēmumu Valsts kasē, jo komercbanku kredītu likmes pārsniedz šajā gadījumā pašvaldībai pieļaujamo likmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

R(8)

Treknie gadi beigusies tagad konstruktori atgriezas pie sapratigam cenam ...............

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 13:17

vecāks

Hip, hop urrā!Īpaši liels aizkustinājums par sporta zāli,ka vēl mazliet jāpaciešas un necilvēciskie apstākļi bērniem un skolotājiem beigsies!

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 08:59

Vietējās ziņas