Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ūdens tarifu varētu pārskatīt 7

Kopš pērnā septembra par katru saņemto kubikmetru ūdens ikviens jelgavnieks maksā 1,24 latus (bez 21 procenta PVN). No šīs summas 52 santīmi veido ūdens cenu, savukārt atlikušie 72 santīmi ir par kanalizācijas aizvadīšanu. Jāatgādina, ka pagājušā gada rudenī tarifs tika paaugstināts par nepilniem 20 procentiem.

Tā kā kopš gada sākuma daudzas izmaksu pozīcijas samazinās (lētāka kļuvusi degviela, tiek samazinātas algas un dažādu pakalpojumu cenas), aktuāls kļuvis jautājums par iespējām mainīt valsts vai pašvaldību regulēto nozaru pakalpojumu tarifus.«Darbs pie jaunu tarifu izstrādes ir komplekss un atbildīgs pasākums, kas ietekmē gan uzņēmuma finansiālo stabilitāti un attīstību ilgtermiņā, gan arī mūsu klientu ekonomisko situāciju,» «Ziņām» uzsver SIA «Jelgavas ūdens» finanšu direktore Gunta Trumkalne.Viņas teiktajam piekrīt arī Jelgavas Reģionālā sabiedrisko pakalpojumu regulatora priekšsēdētāja Valentīna Prokopenko. Viņa atbilstoši likuma normām gada sākumā Jelgavas pašvaldībai izteica prognozes, kurās regulējamajās nozarēs šogad varētu tikt grozīti tarifi. Ūdens un kanalizācijas pakalpojumu to vidū nav. Kaut arī 2008.gadā «Jelgavas ūdens» tarifus pamanījies celt pat divas reizes, V.Prokopenko teic - tas nav tik ātri paveicams darbs, tādēļ dažādu izmaksu samazinājums gada sākumā vēl nevarot būt straujas tarifu pazemināšanas iemesls.Vai tiešām ūdens kļūst dārgāks, ja to tērē mazāk? Atbildi uz šiem un citiem ar tarifiem saistītiem jautājumiem lasiet ceturtdienas, 26.marta, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Inta

Nez kāpēc man jāmaksā 40% pie katra kubikmetra klāt. Un iznāk jo es vairāk notērēju, jo vairāk pārmaksāju!!! Kad vienreiz sāks ķert zagļus, kas zog to ūdeni!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.03.26 14:21

josifs

mums pilsētas centrā privātmājā nav centrālā kanalizācija, bet rēķinā rakstīts par kanalizāciju un ūdeni!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.03.26 11:34

liene

Jā, uz tarifu celšanu visi naski. Jelgavā ir dārgākais ūdens valstī Ls 1.50 par kubu (Rīgā 0.80 Ls). Toties vannā mazgājamies kā pastarizētā ābolu sulā... Galvenajai tarifu cēlājai tak kloķi jāiet raustīt uz spēļu zālēm...

pirms 11 gadiem, 2009.03.26 09:39

h2o

Draņķagabali, pēkšņi ja nevar plēst milzu summas, grūti pakaļas pakustināt. Būtu doma par celšanu, jaunās summas rēķinos būtu pēc mēneša vēlākais.

pirms 11 gadiem, 2009.03.25 19:12

ribo

uz pacelšanu šie gan ir naski, tad arī Prokopenko droši vien sarosās!?;)

pirms 11 gadiem, 2009.03.25 16:46

Vietējās ziņas