Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ulmaņa muzeja «Pikšas» ēkas renovācija izmaksās ap 50 tūkstošiem latu

Ulmaņa muzeja «Pikšas» renovācija Dobeles novada Bērzes pagastā izmaksās uz pusi lētāk - ap 50 tūkstošiem latu, un tā netiek atcelta muzeja reorganizācijas gaitā, informēja muzeja vadītājs, Kārļa Ulmaņa brāļa mazdēls Gunārs Ulmanis.

Noslēgusies valsts aģentūras (VA) «K.Ulmaņa piemiņas muzejs «Pikšas»» cenu aptauja par muzeja ēkas renovāciju muzeja funkciju veikšanai, kurā uzvarējusi SIA «Erteks» no Talsiem.Šim projektam ir piešķirts līdzfinanasējums no Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstības (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2007.-2013.gadam pasākumā «Lauku mantojuma saglabāšana un atjaunošana».Saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja datiem sākotnēji projekta īstenošanas izmaksas plānotas 115 702 latu vērtībā, neskaitot PVN, bet cenu aptaujas tās samazinājusi uz pusi, un uzņēmums «Erteks» apņēmies renovāciju veikt par 49 939 latiem.G.Ulmanis informē, ka Zemkopības ministrijas (ZM) īstenotā muzeja reorganizācija neietekmēs iecerēto renovāciju, ko plānots sākt 2010.gada janvārī un pabeigt līdz jūlijam.Muzeja kompleksa lelajā dzeltenajā ēkā iecerēti dažādi būvdarbi, elektromontāžas darbi, centrālapkures ierīkošana, iekšējā ūdensvada, kanalizācijas, ārējo ūdensvada tīklu, ventilācijas ierīkošana vai atjaunošana.ZM plāno reorganizēt valsts aģentūras «Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs «Pikšas»» un «Latvijas Lauksaimniecības muzejs», reorganizējot esošās aģentūras un uz valsts aģentūras «Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra» bāzes izveidojot jaunu. Visu triju valsts aģentūru reorganizāciju plānots pabeigt līdz 2010.gada 1.janvārim.Tā esot iestādes reorganizācija, kura neskar saimnieciskos darbus, skaidroja G.Ulmanis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas