Uz Jelgavas šosejas satiksme Rīgas virzienā atjaunota pilnībā 2

Uz Jelgavas šosejas satiksme Rīgas virzienā ir pilnībā atjaunota, informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja vecākais inspektors Aigars Bērziņš.

Iepriekš, novācot baļķus no ceļa pēc kravinieka avārijas, satiksme Rīgas virzienā bija atjaunota pa vienu braukšanas joslu, kamēr no brauktuves nomazgāja eļļas traipus.Kā iepriekš vēstīja ziņu aģentūra LETA, pie Jaunolaines vakar avarēja kravas automašīna, pilnībā bloķējot transporta satiksmi Rīgas virzienā.Pēc A.Bērziņa teiktā, no avarējušās automašīnas ir izlijusi eļļa, tādēļ šī vieta nokaisīta ar speciālām vielām, un braukšana pārējās divās joslās vēl nav atjaunota. Atbildīgie dienesti joprojām strādā notikuma vietā.Kā iepriekš informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja vecākā inspektore Linda Neimane Zobena, vakar ap plkst.22 uz autoceļa Rīga-Jelgava, vienu kilometru aiz Jaunolaines Rīgas virzienā kravas automašīnai "Volvo" ar piekabi, kurā tika vesti baļķi, plīsusi riepa, kā rezultātā automašīna apgāzusies un baļķi izbiruši pa visām trīs joslām.Policija lūdz autovadītājus ņemt vērā šo faktu un izvēlēties citus apbraucamos ceļus.Transporta kustība Jelgavas šoseja posmā no Jaunolaines līdz Rīgas apvedceļam šorīt bija slēgta un kustība tika novirzīta caur Plakanciemu.Smagajam autotransportam apbraucamais ceļš caur Plakanciemu sakarā ar septiņu tonnu masas ierobežojumu ir neizbraucams, tāpēc automašīnām, kuru masa pārsniedz septiņas tonnas avārijas vietu ieteicams apbraukt pa autoceļu Jelgava-Iecava un Bauska-Rīga, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" Satiksmes informācijas centrā.iAvārijā bojā gājušo nav.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kaban

bildes ir:
http://www.tvnet.lv/auto/galleries/gallery.php?gid=4981553;
http://www.diena.lv/lat/politics/hot/uz-jelgavas-sosejas-avarejis-balkvedejs-slegta-satiksme-rigas-virziena

pirms 11 gadiem, 2009.10.14 13:32

dukuliite

zinji......wnk jau apnikaas lasiit wisos interneta saitos, kapee taa un kapee sitaa...braucot uz riigu es ar pazinjaam gan driiz wai nositaamies taa balkwedeeja deelj....newienu newainojam, jo awaarija bija notikusi 2 min pirms muusu ierasanaas!!!! cilweeki sokaa!!!!! un kaa jau zinam soka staawoklii cilweex nespeej sakariigi domaat!!!!!! krawa bija liela un balki bija izmeetaati plasi!!!! taapee gaaja tik ilgi sawaakt!!!!! policija ieradaas 10 min peec awaarijas!!!!! dzelzs margas pasargaaja otru joslu no satixmes blokeesanas!!!!! man priex ka naw bojaa gaajuso jo starp tiem wareeju buut arii es!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.10.14 10:07

Vietējās ziņas