Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz mēnesi slēdz Filozofu ielas posmu 1

Lai Filozofu ielas 46. namam pieslēgtu kanalizāciju, no pirmdienas, 9.februāra, būs liegta transporta kustība šajā ielā no Mārtiņa līdz Augusta ielai.

Pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» informē, ka daļā Filozofu ielas transporta kustība būs slēgta saistībā ar ūdensapgādes un kanalizācijas izbūvi. Sabiedriskais transports šajā laikā pārvietosies pa Raiņa ielu, tad Sarmas un tālāk Dambja ielu. Savukārt autovadītāji, ievērojot izvietotās ceļa zīmes, aicināti Filozofu ielas posmu apbraukt pa tuvākajām ielām, «Ziņām» sacīja «Pilsētsaimniecības» satiksmes drošības speciāliste Ilze Abramoviča. Jāpiebilst, ka minētie darbi organizēti, lai pašvaldībai piederošajam daudzdzīvokļu namam Filozofu ielā 46 pieslēgtu kanalizāciju. «Ziņas» jau rakstīja, ka par vairāk nekā 220 tūkstošiem latu no rudens tiek sakārtots 12 dzīvokļu koka nams, kur pēc rekonstrukcijas būs par vienu mitekli vairāk. Darbus organizē SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» kā nama apsaimniekotājs, savukārt izpilda SIA «AB sistēmas». Pašlaik ēkai nostiprināti pamati, virs tiem nomainītas satrunējušās koka konstrukcijas, izbūvēti papildu skursteņi apkures sistēmu ierīkošanai. Turpmāk katrā dzīvoklī būs sanitārais mezgls, duša un tualete, kas iepriekš atradās pagalmā. Sakārtots tiks arī mājas pagalms un ieklāts jauns gājēju celiņš nama ielas pusē.«Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» prognozē, ka kanalizācijas pieslēgšanas darbus varētu beigt marta sākumā. Nākammēnes arī plānots namu nodot ekspluatācijā, un tad tajā varēs atgriezties visu divpadsmit dzīvokļu iemītnieki, kam uz rekonstrukcijas laiku pašvaldība ierādīja citu dzīvojamo platību.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Resnais

kārtējie gudrīši pacentušies ar asprātīgām ceļazīmēm. vai tiešām Domē tādi dauņi satiksmes inženieri strādā?? Nekad nebiju redzējis ķieģeli kombinētu ar 803 cz.. Un kā lai pie mājas piebraucu?

pirms 11 gadiem, 2009.02.10 00:25

Vietējās ziņas