Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz Romu pēc svētības un pieredzes 5

Svētdien bīskapa Antona Justa vadībā uz Romu izlidos svētceļnieku grupa, kurai pievienosies arī Jelgavas rajona padomes priekšsēdētāja Inta Savicka, Ozolnieku vidusskolas direktore Klāra Stepanova un Teteles pamatskolas direktors Antons Želna, kuriem tas reizē ir pieredzes apmaiņas brauciens. Atgriešanās paredzēta pēc nedēļas.

Kā stāsta Jelgavas katoļu diecēzes sekretārs Sergejs Karčevskis, svētceļnieku grupā ir piecdesmit dalībnieku no dažādām Latvijas vietām, tostarp arī pašvaldību darbinieki. Pēc I. Savickas lūguma Romā «Pro Sancitate» klostera māsas otrdien mūsu izglītības darbiniekiem sarīkos tikšanos ar kolēģiem. Mūsējo ceļa izdevumus sedz pašvaldības.Bīskaps A. Justs piebilst, ka svētceļojuma organizēšana tika sākta vēl pērnā gada augustā, kad ekonomisko lejupslīdi nemanīja, turklat pirms pusgada iegādātās aviobiļetes izmaksājušas ļoti lēti. Pēc bīskapa domām, garīgais stiprinājums, ko dos publiskā audience pie Romas pāvesta Benedikta XVI, Sv.Pētera un Sv.Paula baziliku, Jāņa Pāvila II kapa un citu svētvietu apmeklējumi būs ļoti noderīgs šo saimnieciski grūto laiku pārvarēšanai. Svētceļniekiem paredzēta arī Romas vēsturisko vietu Panteona, Trevi strūklakas un citu vietu apmeklējumi. Dzīvošana paredzēta klostera «Pro Sancitate» viesnīcā, kas paredzēta galvenokārt svētceļniekiem.Teteles pamatskolas direktors A.Želna teic, ka viņam šis brauciens ir liels gods un viņu īpaši interesē, kā Romā skolēniem māca ticības pamatus. A.Želna arī pauž lepnumu, ka Teteles pamatskolā bērniem ētiku pasniedz skolotāja Dzintra Grosa - Rutke, kura lieliski pārzina ticības jautājumus. Pirms trim gadiem uz Vatikānu bīskapa Antona Justa vadībā devās Jelgavas pašvaldības darbinieku delegācija.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Fane

O,feini! Vispārējās krīzes apstākļos Ozolnieku novadā būs divi svēti skolu direktori.Varbūt šoreiz varēja par biļetīti paši samaksāt.

pirms 11 gadiem, 2009.02.14 21:13

Zinta

Varbūt beidzot Stepanovas kundze kaut ko apjēgs!
Lai Labs visiem brauciens

pirms 11 gadiem, 2009.02.14 11:58

edzus

autor kļūda šīs tēmas virsrakstā------"Jelgavas rajons uz Romu pēc svētības"

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 15:49

Vietējās ziņas