Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Uzars celtniecība» veiks arī papildu darbus Jelgavas novada pašvaldības administrācijas ēkas rekonstrukcijai 1

Jelgavas novada pašvaldībā noslēdzies iepirkums par papildu darbiem pašvaldības administratīvās ēkas rekonstrukcijā, energoefektivitātes paaugstināšanā un tās pieejamības nodrošināšanā, kur noskaidrots, ka šos darbus veiks līdzšinējais būvnieks.

Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja paziņojums, šajā iepirkumā divu pretendentu konkursā uzvarējusi SIA «Uzars celtniecība» no Ozolniekiem ar 27 916 latu līgumcenu, un papildu darbi iekļauti Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta budžetā.Projektā noskaidrota virkne papildu darbu gan būvdarbos, gan iekšējos un ārējos inženiertīklos un elektroapgādes tīklos, kā arī izziņošanas sistēmā, datoru un citos vājstrāvas tīklos.Starp papildu darbiem tehniskajā specifikācijā minēta gan koka konstrukciju apstrāde ar antiseptiķi, antipirēnu ugunsdrošībai, dažādu ēkas jumta rekonstrukcijas darbi, tostarp jumta logu uzstādīšana un citi darbi.Kā ziņots, 7.augustā Jelgavas novada pašvaldība parakstīja līgumu 599 000 latu apjomā ar Ozolnieku novada pilnsabiedrību «Uzars grupa» par Jelgavas novada pašvaldības administrācijas ēkas Pasta ielā, Jelgavā, rekonstrukciju.Savukārt 9.augustā pašvaldībā saskaņota Jelgavas novada pašvaldības administrācijas ēkas rekonstrukcijas gaita, kas paredz, ka būvdarbus domes ēkā sāks ar lifta izbūvi un jumta nomaiņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

.....

Tie divi pretendenti bija "Uzars celtnieība" un "Uzars grupa" :))))))))))))))))))))))))))))))

pirms 7 gadiem, 2012.11.19 21:06

Vietējās ziņas