Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzlabos Jelgava novada mājas lapas dizainu un saturu 4

Jelgavas novada pašvaldība sāk jauna mājas lapas dizaina izstrādi. Šonedēļ jaunā veidolā atklāsies mājaslapas sākumlapa, bet pakāpeniski saturiska nomaiņa notiks gan citās sadaļās, gan struktūrā kopumā.

«Ņemot vērā, ka Jelgavas novada pašvaldība līdz ar logo izstrādi savu vizuālo identitāti izsaka logo krāsās, ieviešot tās gan reprezentatīvajos, gan informatīvajos materiālos, arī mājaslapas versijā bija nepieciešamas izmaiņas. Tā kā jau ilgu laiku vēlējāmies ieviest arī vairākas funkcionālas izmaiņas, šis ir īstais brīdis, kad mājaslapai saturiski mainīties. Cerams, ka ar katru uzlabojumu mājaslapa būs vieglāk pārskatāma, ērtāka pašvaldības pakalpojumu atrašanai un vienotāka pagastu pārvalžu atspoguļojumā. Savukārt Jelgavas novada ģerboņa krāsas un pielietojums kalpos kā simbolika vien oficiāliem reprezentatīviem gadījumiem,» skaidro novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Dace Kaņepone.Dizaina pārveide pašlaik izmaksājusi 100 latu, finansiāli mājaslapas dizainam netika paredzēts konkrēts izdevumu kopums. Tāpēc izmaiņas plānotas pakāpeniskas atbilstoši mājaslapas uzturēšanas izdevumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vērotājs no malas

nu galīgi tukša lapele,nekāda informācija,kodara speciālisti,kanevar ielikt informāciju-kaut vai par to,kad būs Mirušo piemiņas dienas pasākumi novada kapos.Kauns un negods

pirms 7 gadiem, 2012.11.07 09:47

membrāns

...tas āzis kaut kā labi neizskatās...

pirms 7 gadiem, 2012.11.07 09:31

Vietējās ziņas