Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņemšanas nakts notiks 30.gadu stilā

Uzņemšanas nakts, kas Jelgavas pilī notiks 31.jūlijā no pulksten 18 līdz 24, būs ieturēta 20.gadsimta 30.gadu stilā, informē LLU Sabiedrisko attiecību daļas pārstāve Sandra Šteinerte. Pasākuma organizatori to skaidro ar to, ka pirms 70 gadiem 1938.gadā dzima patstāvīga lauksaimniecības augstskola, ko izveidoja Jelgavā - lielākajā baroka pilī Baltijā. Atminoties šo mirkli, LLU topošajiem studentiem ļaus ielūkoties mirklī pirms 70 gadiem, izjūtot augstskolas seno vēsturi, līdztekus izbaudot jaunās - studentiski nerātnās aktivitātes.

Kā informē LLU Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Evita Straumīte, Uzņemšanas nakts zīmīgi noslēgs jauno studentu uzņemšanu pamatstudijās. Šajā dienā dokumentus studijām LLU varēs iesniegt gan no pulksten 9 līdz 16, gan no pulksten 18 līdz pusnaktij. Nepilna laika pamatstudijās un maģistrantūrā uzņemšana gan vēl turpināsies līdz 14.augustam.Pasākumā piedalīsies Jelgavas studentu korporācijas «Fraternitas Imantica» un «Ventonia», kas demonstrēs korporantu izkoptās tradīcijas - paukošanās mākslu un kantu dziedāšanu.Tāpat pasākuma laikā būs iespēja klausīties Studentu folkfestivāla zvaigzni Edžu Ķaukuli ar grupu «Edža&Niknie», kas izpildīs jauniešu vidū populāras dziesmas.LLU Muzejā saglabāsies 18.gadsimta atmosfēra. Muzeja viesus sagaidīs galma dāma, kas pastāstīs par Jelgavas pils noslēpumiem, ko glabā muzejs, ļaus apmeklētājiem ierakstīties pils viesu grāmatā un fotografēties ar baroka laika pils iemītniekiem.Uzņemšanas nakts apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties rotaļās, pie kalēja izkalt sev piemiņas monētu ar pils simboliku un uz terases pils pagalmā baudīt siltu tēju.Dodoties mājās varēs vērot izgaismotās Jelgavas pils dienvidu un rietumu fasādes, kas Baltijas lielākajai baroka pērlei Lielupes ūdeņos ļauj atmirdzēties un priecēt naksnīgo pastaigu mīlošos pils viesus vēl vairāk. Līdz šim saņemti 2193 pieteikumi studijām. LLU Uzņemšanas komisija Uzņemšanas naktī gaidīs tos studētgribētājus, kas vēl nav paspējuši iesniegt dokumentus kādā no deviņām fakultātēm un 75 studiju programmām. Pasākums notiks otro gadu, un to rīko LLU Uzņemšanas komisija un Sabiedrisko attiecību daļa.Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents. Ieeja pilī būs bez maksas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas