Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzruna «Zemgales Ziņu» lasītājiem 2

Godājamie «Zemgales Ziņu» lasītāji!Šis ir tik strauju pārmaiņu laiks, ko vēl nesen ne iedomāties nevarējām, un nav ģimenes vai biznesa struktūras, kura paliktu šo pārmaiņu neskarta. Mums katram šodien jāsamēro un jāpārskata savas vēlmes un iespējas. Izņēmums nav arī masu mediji un laikraksts «Zemgales Ziņas». Tāpēc laikrakstā jau šovasar gaidāmas izmaiņas, jo no 1.jūlija «Zemgales Ziņas» iznāks trīs reizes nedēļā - otrdienās, ceturtdienās un sestdienās.

Mēs īstenojam šīs pārmaiņas, lai krīzes laikā padarītu laikrakstu pieejamāku lasītājiem un vienlaikus pilnveidotu to. Ceram, ka abonentus iepriecinās ziņa par abonēšanas cenas samazināšanu līdz 3,40 latiem mēnesī. Esam arī īpaši pārdomājuši, ko varam izdarīt labāk un lasītājiem noderīgāk, nekā steidzot gatavot avīzes numuru katru dienu. Līdztekus ziņām par svarīgākajām norisēm Jelgavā un novados rakstīsim vairāk analītisku rakstu, vairāk stāstu par mūsu puses cilvēkiem un vērtībām.Kopā ar «Zemgales Ziņām» turpināsiet saņemt iknedēļas pielikumu «TV Diena». Abonenti savās pastkastītēs atradīs arī mūsu dāvanu - praktisko padomu žurnālu «Dzīvespriekam», kas pēc vasaras brīvdienām atsāks iznākt septembrī. Liels paldies visiem, kas līdz šim bijuši uzticīgi mūsu laikraksta lasītāji un īpaši tiem, kas rosinājuši mūs rakstīt par konkrētām, visiem svarīgām tēmām, palīdzējuši atklāt un novērst nejēdzības un ierobežot ierēdņu patvaļu. Es ceru, ka arī turpmāk Jelgavas un tuvējo novadu ļaudis novērtēs «Zemgales Ziņu» darbu sabiedrības interesēs. Mēs esam un paliksim no politiķiem un ekonomiskiem grupējumiem neatkarīgs laikraksts. Tieši šajā mums visiem grūtajā un sarežģītajā laikā uzticama informācija ir vērtīgāka kā jebkad, un laikraksta redakcijas komanda neatlaidīgi strādās, lai «Zemgales Ziņu» lasītāji vienmēr zinātu vairāk!Kā allaž esam atvērti ierosinājumiem. Kopā mēs esam spēks!Ar cieņu,Ligita Timma -«Zemgales Ziņu» galvenā redaktore

Pievieno komentāru

Komentāri 2

micro

Es vairs presi nepērku, bet varbūt būtu ar mieru lasīt pilno izdevumu elektoriniski. Neesmu pētījis vai tas ir iespējams ar "ZZ". Attiecīgi, šai versijai nebūtu klāt visas papīra, izdrukas, transportēšanas izmaksas. Iespējams par Ls 1 mēnesī es ar piekristu.

Tagad ir īstais laiks attīstīt jaunus piegādes kanālus.

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 10:00

Vietējās ziņas