Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vairāk nekā parasta stunda

«Ja es mācību stundā skolēniem tikai stāstītu, lielākā daļa nedzirdētu un neatcerētos, bet, darbojoties ar interaktīvo tāfeli, viņi apgūst daudz labāk. Vēlos audzēkņiem arī ko dot, nevis vienkārši atstrādāt,» teic Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotāja Liene Sabule, kuras izstrādātā tēma izrādījās viena no labākajām pilsētas pedagogu radošo darbu konkursā.

Minētais konkurss pilsētā notiek 12 gadu, un tieši tik ilgi - arī Jelgavas Valsts ģimnāzijā, stāsta skolas izglītības metodiķe Ruta Matrosova, atzinīgi vērtējot iespēju skolotājiem sevi radoši izpaust, jo tas labvēlīgi ietekmē skolēnu mācīšanās procesu.Līdzās tiešajiem pienākumiem sagatavot darbu un vēl iesniegt to konkursam parasti prasa lielus pūliņus un daudz laika, tomēr vienmēr atrodas aktīvi un radoši skolotāji, kas pieņem izaicinājumu pārbaudīt, uz ko spējīgi lielā mērķa labā. Valsts ģimnāzijā šogad izstrādāti pieci darbi, apbalvošanai pilsētas mērogā izvirzot trīs, kuru autori ir L.Sabule (stundas konspekts «Āda»), Evija Slokenberga, Līvija Rāte, Sandra Rubule, Inta Kalniņa un Liega Siliņa (Racionālās izteiksmes un vienādojumi 10.klasē), kā arī Silva Sandra Dārzniece (portfolio - pedagoga radošās darbības apkopojums). Turklāt skolotāji piedalās arī mācību grāmatu veidošanā, piemēram, E.Slokenberga ir matemātikas grāmatas 10. un 11.klasei līdzautore, savukārt krievu valodas skolotāja Irina Ivanova rakstījusi mācību literatūras komplektu 7., 8. un 9.klasei un gatavo novadu olimpiādes. Abas skolotājas ir arī Izglītības satura eksaminācijas centra ārštata metodiķes un piedalās izglītības standarta un programmu izveidē...Vairāk par šo tēmu lasiet ceturtdienas, 7.maija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas