Vairāki Jelgavas autobusa maršruti būs slēgti līdz 7. februārim

SIA "Jelgavas autobusu parks" (JAP) informē, ka pilsētas sabiedriskā transporta maršruti Nr.6, 9, 14 un 18 un 16. maršrutā dienas reisi būs slēgti līdz 7. februārim. Slēgtajiem pilsētas sabiedriskā transporta maršruta reisiem paralēli kursē citi pilsētas autobusi, kas ļauj pasažieriem nokļūt izvēlētajā vietā, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

JAP skaidro, ka izmaiņas sabiedriskā transporta kustības grafikā pagarinātas, jo valdība lēma vēl līdz 7. februārim pagarināt šobrīd spēkā esošos drošības pasākumus un mācības arī mazāko klašu skolēniem no 25. janvāra notiks attālināti. 

JAP aicina pasažierus aktuālajam autobusu kustības sarakstam sekot līdzi uzņēmuma mājaslapā www.jap.lv, kur pieejama precīzākā informācija par sabiedriskā transporta kursēšanu pilsētā. 

Uzņēmums turpina sekot līdzi noteiktajiem drošības pasākumiem, kas ieviesti, lai mazinātu Covid-19 izplatību, un pieļauj, ka var būt noteiktas vēl kādas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā. 

Ārkārtējās situācijas laikā, lai mazinātu Covid-19 izplatību, uz pusi ir samazināts sabiedriskajā transportā uzņemamo pasažieru skaits, kā arī sejas maska jālieto pasažieriem no septiņu gadu vecuma. 

Lai distancētos no citiem, pasažieri nedrīkst aizņemt ar brīdinājuma zīmēm marķētās sēdvietas.

 

 Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas