Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vairākos Jelgavas novada pagastos plāno ielu apgaismojuma remontu

Šogad plānots projekts "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Jelgavas novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā", kura ietvaros tiks uzlabots un atjaunots apgaismojums Glūdas, Līvbērzes, Lielplatones un Elejas pagastos. Piemēram, Elejā šī projekta ietvaros tiks nomainītas novecojušās gaismekļu armatūras Stacijas, Ozolu, Meža prospekts, Gaismas, Dārza, Skolas, Parka ielās.

Kā Jelgavas novada interneta vietnē skaidro Jelgavas novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Valdis Buividaitis, šogad plānotas lielākas rekonstrukcijas vairākos pagastos: Svētē plānots atjaunot apgaismojumu Skolas ielā, precīzāk, uzstādīt 12 jaunus apgaismojuma stabus ar laternām. Līvbērzē plānots uzstādīt ekonomiskās lampas Jelgavas ielā un Bērzu ielā, kā arī pie Līvbērzes kultūras nama un daudzdzīvokļu māju pagalmā (Jelgavas 6, 4a, 4b). Sesavā projekta ietvaros plānots no jauna izveidot apgaismojumu Zvaigžņu ielā, kā arī par pašvaldības līdzekļiem nomainīt Kļavu ielas apgaismojuma armatūras uz ekonomiskajām. Lielplatonē šogad būs pirmais projekts par ielu apgaismojumu un tas skars Lielplatones pagasta centrā esošās Tirgus ielu un Birzes ielu, kā arī daudzdzīvokļu mājas pie Lielplatones speciālās internātpamatskolas. Pagasta pārvalde meklējot risinājumus, lai arī Sidrabes ciems šajā gadā tiktu pie apgaismojuma, jo tur apgaismojuma stabi ir ļoti sliktā stāvoklī, tāpēc ciemu nevar iekļaut minētā projekta aktivitāšu ietvaros. Saskaņā ar apstiprināto pašvaldības investīciju plānu 2011.-2013.gadam paredzēti arī ielu/ceļu rekonstrukcijas darbi Jaunsvirlaukas pagasta Mežciemā (Rožu iela - tikai apgaismojums) un Kārniņos (Lakstīgalu un Kārniņu ielas), t.sk. apgaismojuma izbūve. Tiesa gan, novads vēl neapgalvo, ka plānus īstenos, jo "šie darbi atkarīgi no pieejamā finansējuma budžetā".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas