Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vakar Jelgavā no tiesas sēdes slimnīcā nogādātajai cietušajai bija sākušās krampju lēkmes 3

Vakar no Jelgavas tiesas sēdes lietā par sievietes nolaupīšanu cietusī satraukuma rezultātā zaudēja samaņu un viņai sākās krampju lēkmes, - sieviete tika nogādāta slimnīcā, kur viņa atrodas patlaban.

Cietušās aizstāve zvērināta advokāte Ieva Ļeņova aģentūru LETA informēja, ka cietusī no pārdzīvojumiem tiesas sēdē zaudēja samaņu un viņai sākās krampju lēkmes, tādēļ tika izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas medicīniskās palīdzības sniegšanai nogādāja cietušo slimnīcā.Saistībā ar apsūdzēto aizstāvju šaubām par cietušās slimības simulēšanu Ļeņova skaidroja, - gadījumā, ja veselības problēmas nav nopietnas, tad izsauktā neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde sniedz palīdzību uz vietas un tiesas sēde var turpināties. Apstāklis, ka cietušo nogādāja slimnīcā, jau nozīmē, ka cietušās veselības stāvoklis ir bijis nopietns.Patlaban cietusī ir hospitalizēta, informēja advokāte.Kā ziņots, vakar no tiesas sēdes Jelgavas tiesā pēkšņas lēkmes rezultātā slimnīcā tika nogādāta cietusī, kas liecināja krimināllietā, kurā trīs personas apsūdzētas par sievietes nolaupīšanu Jelgavā, aģentūra LETA uzzināja tiesas sēdē.Sievietei, kas šajā lietā ir cietusī, tiesas sēdē pēkšņi palika slikti laikā, kad viņu iztaujāja apsūdzētā aizstāve. Tiesnese izsludināja sēdes pārtraukumu brīdī, kad cietusī izgāja no tiesas zāles gaitenī.Sēdes pārtraukumā apsūdzētais limuzīnu nomas īpašnieks Vladimirs Stepanjans klātesošajiem tiesas zālē pauda, ka viņam ir aizdomas par simulēšanu, un viņš piebilda, ka tieši tāpat sieviete esot uzvedusies saistībā ar nozagto nomas mašīnu notikušajā konfliktā, kurš esot pasniegts kā viņas nolaupīšana. Viņa esot līdzīgi histēriski kliegusi, un neviens viņu toreiz neesot sitis.Pēc cietušās aizvešanas uz slimnīcu tiesnese paziņoja sēdes pārtraukumu līdz 30.oktobra plkst.13, kad plāno turpināt skatīt šo lietu. Apsūdzēto aizstāvji izteica tiesai lūgumu pieprasīt mediķu slēdzienu cietušās veselības stāvoklim saistībā ar lēkmi.Pēc tiesas sēdes Ignatjeva aģentūrai LETA pauda, ka šādu lūgumu tiesai izteikusi tāpēc, ka apšauba cietušās uzvedību un ka viņai esot aizdomas, ka cietusī varētu simulēt neadekvātu veselības stāvokli, lai izvairītos no neērtu jautājumu skaidrošanas.Divu pārējo apsūdzēto aizstāvis Dzintars Kauss piebilda, ka, viņaprāt, skaidrība par cietušās veselības stāvokli tiesā nepieciešama, jo apsūdzība ļoti lielā mērā esot atkarīga tikai no cietušās stāstītā.Kā ziņots, šajā krimināllietā ir trīs apsūdzētie - Stepanjans, Vitālijs Drozdovs un Andrejs Putins. Katram apsūdzība celta pēc Krimināllikuma 153.panta 1.daļas - par personas sagrābšanu, lietojot vardarbību vai draudus, vai aizvešanu ar viltu vai izmantojot personas bezpalīdzības stāvokli jeb par personas nolaupīšanu, par ko paredzēts sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.Stepanjans ir vadītājs un īpašnieks uzņēmumam SIA «V.S.IMPERIA», kas nodarbojas ar limuzīnu un luksusa automašīnu nomu. Šim uzņēmumam 2010.gadā tika nozagta automašīna BMW X5, kad to bija nomājusi šajā lietā cietusī.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

cokels

jā un aizmirsu vēl to klaunu kurš bij pat pamanījies uzstūķēt uz sava rumpīša tās sakas rozā krāsā bet nu jau iet kā iesmērēts bet rādās ka šoreiz būs jājūdzas ratos vai kamanās ja nenotiks kārtējais brīnums kas zin kas zin

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 05:50

cokels

mums žulikiem jau ir brīnumu zeme kā zagt krāpties laupīt un pēc padarītā uzdzīvot tā vesels pa veselāku bet veselības ,krīzes, uz momentu ,piemeklē, tad ka jāsāk pa pāridarīto atbildēt un galīgs vārdznieks jau ir tiesas zālē tur tad notiek visīstākais cirks sāk ar kunkstēšanu pēc tam jau skaļi vaid tad sākas otrais cēliens ,reiboņi krampji epilepsijas lēkmes,kurš zaudē valodu kurš paliek akls ha-ha-hākuru uz nestuvēm jāstiepj kā savlaik laventu un ja jau šitie cirka priekšnesuni neiet cauri kā ar izmanīgu advokātu palīdzību iestudētstad sākas cirka trešais cēliensatklāti un klaji draudi ar eiropas cilvēktiesību instancēm Latvijas tiesu sistēmai un viss kāda neredzēta inkvizīcija briesmoņi tie Latvijas tiesneši dzīvu mironi gatavi vest uz ešafota ha-haha-hā

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 05:41

Imants Kakaška

Gatavs apmaksāt putinu, drozdovu un kaut kādu stephuijanu atrašanos valsts "viesnīcās".

pirms 7 gadiem, 2012.10.17 19:31

Vietējās ziņas