Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vakar sociālās aprūpes centrā Jelgavā izdarīja pašnāvību pensionārs 1

Vakar Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) «Zemgale» filiālē «Jelgava» izdarījis pašnāvību kāds pensionārs, informē Labklājības ministrija.

«Jelgavas» klientam bija 66 gadi, viņa nāves cēlonis - pašnāvība. Miris arī kāds aprūpes centra «Latgale» filiāles klients. Labklājības ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību mirušo tuviniekiem.LM uzsver, ka abos gadījumos klientu nāve nav saistīta ar sociālo aprūpi. Abās situācijās sociālo aprūpes centru darbinieki nekavējoties rīkojās - izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību, kā arī atbilstoši ārstu norādījumiem sniedza profesionālu un savlaicīgu palīdzību.   LM no abu centru direktorēm ir pieprasījusi paskaidrojumus par nāves gadījumiem. Centros notikušos nāves gadījumus izmeklēs policija.   Ministrija arī atgādina, ka lielākā daļa no VSAC dzīvojošiem ir cilvēki ar smagiem garīga rakstura traucējumiem, kuri atrodas pilnā valsts apgādībā, jo nespēj dzīvot patstāvīgi, sevi aprūpēt un strādāt algotu darbu.Pēc statistikas datiem uz 1.aprīli ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus saņēma 4545 cilvēki.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas