Valgundē un Platonē notiek asfaltēšanas darbi 2

Augusta sākumā Valgundes un Platones pagastos noslēgsies asfaltēšanas darbi, kas, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus un pašvaldībai piešķirtās budžeta dotācijas, šovasar tika aizsākti Valgundē Meža ielā un Platones pagastā no Lielvircavas kapiem līdz Alksnājiem – Lietuvas šosejā, vēsta pašvaldība.

Projekta realizācija bija iespējama, pateicoties uzņēmēju iniciatīvai, proti, pašvaldībai bija iespēja pieteikt projektus to ceļu rekonstrukcijai, kas vēlāk sekmētu uzņēmējdarbības attīstību un radītu jaunas darba vietas.

Valgundes Meža ielas rekonstrukcija veikta no Vērpju ielas līdz uzņēmumam “Zemgales tehnoloģiskais centrs”, uzklājot asfalta segumu 0,650 kilometru garumā. Savukārt Platones pagastā augusta sākumā asfaltēšanas darbi 1,170 kilometru garumā noslēgsies ceļa posmā no Lielvircavas kapiem līdz SIA “Lielvircavas Agro”.

Asfaltēšanas darbus veic iepirkuma procedūrā izraudzīts būvnieks – SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”.


FOTO: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Mežciemnieks

Kad Mežciemā noasfaltēs Lielo ielu. Rudeņos un ziemā pa to nav iespējams ar kājām paiet, viens ūdens un dubļi.Tur kur dzīvo VIP personas tur gan noasfaltē, bet parastais mirstīgais arī maksā nodokļus, bet šajāvalstelē jau nevienu tas neinteresē.

pirms 4 gadiem, 2017.08.02 08:19

vietējais

nu redz, šādus projektus ir aicināts iesniegt ikviens. šīs VIP personas sedz daļu no izmaksu šiem darbiem, ko arī paredz projektu nosacījumi. Ja vari to atļauties, tad nekas tevi nevar atturēt griezties pašvaldībā un tur noteikti to atbalstīs.

pirms 4 gadiem, 2017.08.02 09:20

Vietējās ziņas