Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts policija anulējusi divu Jelgavas apsardzes firmu licences 1

Valsts policija ir pastiprinājusi apsardzes darbības kontroli, kā rezultātā gada pirmajos piecos mēnešos policijas licencēšanas komisija anulējusi jau 61 speciālo atļauju apsardzes darbības veikšanai. Tas ir ievērojami vairāk kā pagājušajā gadā, kad visa gada laikā tika anulētas tikai trīs licences. Licences anulētas arī divām Jelgavas firmām.

«Iemesli, kāpēc licences tiek anulētas, ir dažādi, taču visbiežāk par šāda lēmuma pamatu kalpo vairāku pārkāpumu kopums. Biežākie pārkāpumi saistāmi ar licences darbības laikā noteikto prasību neievērošanu, piemēram, kad, neinformējot licencēšanas komisiju un nesaņemot atzinumu, ka uz personām neattiecas likumā noteiktie ierobežojumi, tiek izdarītas izmaiņas valdes sastāvā, netiek veikta obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Tāpat nereti uzņēmumi nav sasniedzami savā juridiskajā adresē, tie nepilda nodokļu saistības vai, sniedzot apsardzes pakalpojumus, nodarbina personas bez apsardzes sertifikātiem, nodarbināto apliecībām, atsevišķos gadījumos arī bez darba līgumiem,» skaidro Valsts policijas pārstāve Lita Juberte. Jelgavā licences anulētas uzņēmumiem «Progress apsardze» un «Strēlnieks Zemgale». «Pēc gada uzņēmumi atkal varēs pretendēt uz licenču atjaunošanu,» zz.lv informē L.Juberte.Valsts policija aicina iedzīvotājus un juridiskās personas pirms apsardzes pakalpojuma sniedzēja izvēles pievērst uzmanību tam, vai konkrētajam komersantam piešķirtās licences joprojām ir derīgas. «Savukārt tos, kuri jau saņem šādus pakalpojumus, aicinām pārliecināties, vai komersants neturpina sniegt apsardzes pakalpojumu pēc licences anulēšanas. Par komercdarbību bez speciālās atļaujas ir paredzēta administratīvā atbildība,» piebilst policijas pārstāve.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Zane

Paldies, ka izlabojāt kļūdu. Izrādās, ka, ja gribam, tad varam arī brīvdienā un Vasarsvētkos.

pirms 8 gadiem, 2012.05.27 18:32

Vietējās ziņas