Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Varēs uzlabot dzīvi laukos 4

Apstiprināta Jelgavas Lauku partnerības (JLP) «Lielupe» izstrādā Vietējās attīstības stratēģija 2009. - 2013.gadam, kas ļauj biedrībām, pašvaldībām un citām juridiskām un fiziskām personām no 20.jūlija projektu konkursā pretendēt uz līdz 14 tūkstošiem latu lielu finansējumu.

«Stratēģijā iekļautas deviņas rīcības, bet projektu konkurss izsludināts uz četrām, kas vērstas uz aktīvās atpūtas, sporta un vides sakopšanas un pieejamības aktivitāšu veicināšanu, publisko un amatniecības, kā arī sadzīves, ēdināšanas un tehnikas pakalpojumu attīstību laukos,» stāsta JLP «Lielupe» valdes priekšsēdētāja Līga Švānberga, atklājot, ka Zemkopības ministrija šai Lauku attīstības programmas «Leader» pieejas īstenošanai partnerībai kopumā atvēlējusi teju 600 tūkstošus latu, bet šim gadam - 121,5 tūkstošus.Maksimālā attiecināmo izmaksu summa vienam projektam paredzēta 14 tūkstoši latu, par ko varēs iegādāties iekārtas, tehniku un aprīkojumu, kā arī izveidot infrastruktūru sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai. «Galvenais vērtēšanas kritērijs būs, kā iecere vērsta uz vietējo iedzīvotāju dzīves uzlabošanu,» akcentē L.Švānberga, piebilstot, ka projektus varēs iesniegt tikai gadījumā, ja tie neatbilst citām Lauku attīstības programmas izsludinātajām aktivitātēm.Ideju īstenošanai noteikts arī līdzfinansējums - biedrībām desmit, pašvaldībām 25, bet pārējiem 50 procentu apmērā.Lai uzzinātu vairāk par projektu izstrādes, iesniegšanas un īstenošanas kārtību, JLP «Lielupe» visus interesentus aicina uz semināru, kas notiks 16. jūlijā pulksten 10 Jelgavas rajona padomē, kā arī ieskatīties mājas lapā www.jrp.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

antisparms

sekla domasana vinam nav,bet nauda tiks tikai visiem lielajiem,a ne tiem kam vajag,var jau buut tu patsesi no tiem kas gaida kaaa suns kaulu kad vares atkal ko pakert,benderovci nolapitie.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 07:22

zina

Ja tev ir seklā domāšana, tad paklusē. Šādi projekti palīdz laukos radīt jaunas darbavietas, sakārtot apkārtni un veidot bērniem un jauniešiem priekš viņiem aktīvai atpūtai atbilstošu vidi. Bērni un jaunieši ir mūsu ilgtermiņš. Pati piedalos šajos projektos un zinu ko saku. Jums pilsētniekiem visu pienes gatavu un tad neprotat visas labās iespējas pozitīvi novērtēt. Mums lauku teritorijās par sevi jācīnās pašiem ar savu radošo garu un neatlaidīgo darbu varam panākt daudz vairāk nekā "pārticīgajās" pilsētās. Projekti ir laba un apsveicama iespēja realizēt idejas ko paši lauku teritorijas iedzīvotāji vēlas īstenot.

pirms 11 gadiem, 2009.07.13 22:31

Didzis

Jāsmejas par šādu finansējumu, labāk būtu pensionāriem piešķīruši ... Ieguldot šādus līdzekļus tā ir zemē nomesta nauda - vienreizējam pasākumam ... Kad kāds no augšas domās ilgtermiņā !!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.13 19:56

Vietējās ziņas