«Veče» pagaidām neizsakās par aicinājumu Krievijas prezidentam piešķirt Jelgavai «Kara slavas pilsētas» goda nosaukumu 6

Jelgavas krievu kultūras biedrības «Veče» vadības pārstāvji pagaidām nekomentē, ko izdevies panākt ar kolektīvo vēstuli Krievijas Federācijas prezidentam Vladimiram Putinam, aicinot piešķirt Jelgavai «Kara slavas pilsētas» goda nosaukumu.

Biedrības «Veče» priekšsēdētājs un bijušais Saeimas deputāts Valērijs Buhvalovs (PCTVL) aģentūrai LETA minēja, ka, iespējams, uz šo iniciatīvu kādas atbildes no Maskavas esot saņemtas, taču zinošāks saistībā ar šo iniciatīvu ir parakstu vākšanas organizators un «Večes» mājaslapas svoi.lv redaktors Antons Buhvalovs, kurš pagaidām bija atturīgs sniegt jebkādu informāciju par šo iniciatīvu.«Mums visi publiskie paziņojumi top koleģiālas vienošanās ceļā, un mēs savā kolektīvā pagaidām neesam apsprieduši, kādu informāciju ziņot,» skaidroja Buhvalovs, paužot, ka, tiklīdz «Večes» aktīvistiem būšot kāds vēstījums saistībā ar šo iniciatīvu, biedrība izplatīšot attiecīgu paziņojumu. Viņš nedz apstiprināja, nedz noliedza, vai uz šo iniciatīvu saņemta kāda atbilde no Maskavas.Kā ziņots, Jelgavas krievu kultūras biedrība «Veče» 31.jūlija pasākumā «Par godu Jelgavas atbrīvošanas no nacisma 68.gadadienai» bija savākusi 872 parakstus vēstulei Krievijas Federācijas prezidentam Vladimiram Putinam, aicinot piešķirt Jelgavai «Kara slavas pilsētas» goda nosaukumu, - liecināja informācija biedrības «Veče» oficiālajā mājaslapā, kurā publicēts arī kolektīvās vēstules saturs.No 872 cilvēkiem, kas parakstīja vēstuli, tikai 78 bijuši Krievijas Federācijas pilsoņi, iepriekš informēja Buhvalovs. Pēc koncerta «Veče» turpināja parakstu vākšanu, un ticis savākts gandrīz 1000 parakstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

neslava

Pilsēta tika gandrīz noslaucīta no zemes virsas, bet viņiem goda nosaukumu vajaga. Būtu nosargājuši neskartu, tad varētu kaut ko kaut kam prasīt. Pankūka.

pirms 7 gadiem, 2012.11.14 09:43

:D

to Putin 13.11.2012. 23:05:27 - kāpēc tad Krievija tā pretojās Hitleram, kurš tikai ieradās ar "atšķirīgām kultūras tradīcijām", bet 1939.gadā taču bija Styaļina draugs un sabiedrotais? :DDDDDDD

pirms 7 gadiem, 2012.11.14 09:10

Putin

Вместе с тем тот, кто приезжает в регионы с другими культурными, историческими традициями, должен с уважением относиться к местным обычаям. Всякое другое — неадекватное, агрессивное, вызывающее, неуважительное — поведение должно встречать соответствующий законный, но жесткий ответ, и в первую очередь со стороны органов власти, которые сегодня часто просто бездействуют!

pirms 7 gadiem, 2012.11.13 23:05

Latvietis

Malači ZZ! Īstais raksts Latvijas valsts svētku nedēļā!

pirms 7 gadiem, 2012.11.13 22:25

Gaga

Duraks Serjoga, blin, vajadzēja aicināt Putinu piešķirt Jelgavai Krievijas anklāva statusu. 872 krievi eto sila!

pirms 7 gadiem, 2012.11.13 22:20

zociālists Ivars Jakovļevs

Serjoga - stirnu āžu draugs un desanta brālības lideris mūs izglābs no fašima! Interesanti, vai pats Seržs Putras dalītājs vispār dienestā ir bijis ??????

pirms 7 gadiem, 2012.11.13 20:41

Vietējās ziņas