Vēl tikai šonedēļ var pārreģistrēt bērnu bērnudārzu rindā 5

Līdz 1. decembrim vecākiem, kuru bērni pirmsskolas rindā reģistrēti pirms šī gada 1. maija, obligāti ir jāveic pieteikumu pārreģistrācija. Jelgavas Izglītības pārvaldes (JIP) dati liecina, ka līdz 30. oktobrim vecāki pārreģistrējuši 975 bērnus, taču vēl 1164 bērni nav pārreģistrēti. Ja tas netiks izdarīts līdz 1. decembrim, bērns vietu pašvaldības bērnudārzu rindā zaudēs, norāda Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.

Šobrīd portālā www.epakalpojumi.lv pārreģistrāciju var veikt jebkurā brīdī, tāpēc situācija reģistrā nepārtraukti mainās. Par bērniem, kas vēl nav pārreģistrēti, precīzu ziņu JIP nav – vai pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde viņiem būs nepieciešama, varbūt viņi kopā ar vecākiem devušies uz ārzemēm, bet, iespējams, vecāki pārreģistrāciju atlikuši uz vēlāku laiku. Iespējams, daļa vecāku pārreģistrāciju atlika, gaidot, kad izglītības iestāžu sarakstā, lai norādītu kā vēlamo, varēs pieteikties arī uz vietu jaunajā bērnudārzā „Kāpēcīši” Ganību ielā 66. Šobrīd iestāde jau ir iekļauta sarakstā – vecāki to var norādīt kā vēlamo, gan reģistrējot jaunu pieteikumu, gan arī pārreģistrējot esošo. Arī tie vecāki, kuri pārreģistrāciju jau ir veikuši, kamēr vēl „Kāpēcīšus” nevarēja norādīt kā vēlamo, savus datus var mainīt gan elektroniski, gan klātienē Dzīvesvietas deklarēšanas sektorā.

Ja bērns netiks pārreģistrēts rindā līdz 1. decembrim, pieteikums tiks izslēgts no reģistra. Līdz ar to, ja ģimenei radīsies nepieciešamība pēc pašvaldības bērnudārza, bērns būs jāpiesaka rindā no jauna un viņš „nostāsies” rindas beigās. Jāpiebilst, ka pārreģistrējot pieteikums saglabā savu pirmreizējās reģistrēšanas datumu, kas nosaka tā pozīciju rindā.

Bērnu pārreģistrāciju bērnudārzu rindā var veikt klātienē Jelgavas pašvaldības Dzīvesvietas deklarēšanas sektorā Jelgavas domes (Lielā iela 11) 1. stāvā vai elektroniski portālā www.epakalpojumi.lv. Ātrāka pieslēgšanās elektroniskajai pieteikumu pārreģistrēšanai iespējama, izmantojot JIP mājas lapā www.jip.jelgava.lv, sadaļā „Pirmsskolas izglītība”, „Pirmsskolu rinda”, pieejamo saiti.
JIP mājas lapā pieejama  pamācība, kā pārreģistrāciju var veikt no mājas datora.

 
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā vecāki var vērsties personīgi JIP, Svētes ielā 22, apmeklētāju pieņemšanas laikā pirmdienās no pulksten 15 līdz 19 vai zvanīt pa tālruni 63012465.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ritvars

Nu un kas būs, ja nepārreģistrēsimies? Uz kāda pamata manu bērnu izmetīs no rindas? Pamata tam nav, jebkura tiesa tās lietas sakārtos atpakaļ. Tikai tāpēc, ka kāda padzīvojusi, pirmspensijas vecumu sasniegusi medaļniece uzrakstījusi štruntīgus noteikumus visiem jāskrien reģistrēties. Absurds....

pirms 6 gadiem, 2014.11.25 22:20

Resnais

Jelgava- pilsēta izaugsmei! A.Rāviņš ir vienīgais pilsētas mērs- ordeņa kavalieris.

pirms 6 gadiem, 2014.11.25 23:06

tante

Ritvar, ja tev vienīgais bērns ģimenē, tad nemaz tā rinda šā vai tā nepienāks..nāks pa priekšu tie kas skolotāju,policistu bērni un tt, tad daudzbērnu, tad tagad arī kam brālis/māsa iet tajā dārziņā jau..tākā , ja bērns nav dzimis gada sākumā, vai prioritārā ģimenē, vai daudzbērnu..tad nu nekā..

pirms 6 gadiem, 2014.11.25 23:08

Piekritu

taisnība, vēl militāristu bērni un bērnu nama bērni Jelgavā sadalīti pa dārziņiem (izvadā ar busu), vēl ar īpaš.vajadzībām, g e ju bērni, kukuļdevēji utt.

pirms 6 gadiem, 2014.11.26 10:18

Ritvars

Man ir divi bērni. Lai pilsētas dome domā, kā atbalstīt skolotājus, ārstus, lai viņu bērni nav rindā prioritāri. Vajag maksāt normālas algas viņiem, nevis izmantot rindu lai sakūdītu dažādās profesijās strādājošos. Bet tur jādomā ar galvu, kas dažiem ir ļoti grūti...

pirms 6 gadiem, 2014.11.26 12:21

Vietējās ziņas