Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl var pieteikt talkas vietas

Sestdien, 21.aprīlī, Lielās talkas laikā Jelgavā notiks plaši labiekārtošanas un sakopšanas darbi. Pilsētā jau ir pieteiktas vairāk nekā divdesmit talku vietas. Vēl var pieteikt arī citas vietas pilsētā, kuras ir jāuzpoš.

Tas nepieciešams, lai talciniekus varētu apgādāt ar cimdiem un maisiem un pēc tam nodrošināt piepildīto maisu savākšanu, skaidro pašvaldības Sabiedrisko attiecību sektors.Talkošanas vieta ir jāpiesaka «Zemgales EKO» pa tālruni 63023514 vai e-pastu zane.kince@eko.jelgava.lv.Vēl var pieteikties talkošanai «Zemgales EKO» apzinātajos objektos: Vecais ceļš posmā no Loka maģistrāles līdz Ozolniekiem, Veselības taka mežā pie RAF dzīvojamā masīva, Lielupes krastmala Pārlielupē pretim Jelgavas pilij un Miezītes ceļš – piegulošajā teritorijā pie Miezītes dīķa.Lai Spodrības mēneša aktivitātes rosinātu sakopt savu tuvāko apkārtni, atsevišķās vietās pilsētā tiks izvietoti lielie konteineri ar septiņu kubikmetru ietilpību. Konteineri tiks izvietoti: 17. un 18.aprīlī – 1.līnijā, 24.aprīlī – Bauskas–Staļģenes ielā, 24.aprīlī – Prohorova – Cepļu ielā pie garāžām; 26.aprīlī – Kārniņu ceļā pie Veselības ielas un 30.aprīlī – Sieramuižā – Staļģenes ielā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas