Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ventspils 2.vidusskolas direktores amatā ieceļ līdzšinējo Jelgavas 2.pamatskolas vadītāju 3

Šodien Ventspils pilsētas dome nolēma Ventspils 2.vidusskolas direktores amatā iecelt Ināru Keišu, kura iepriekš vadījusi Jelgavas 2.pamatskolu, aģentūru LETA informēja Ventspils Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ance Putniņa.

Keiša amatā nomainīs ilggadējo Ventspils 2.vidusskolas direktori Ludmilu Volodinu. Līdzšinējā direktore pedagoģiskajam darbam bija veltījusi 45 gadus, 20 no tiem ieņemot Ventspils 2.vidusskolas direktores amatu un pirms tam astoņus gadus strādājot kā skolas direktora vietniece mācību darbā. Pateicībā par ieguldījumu izglītības darbā Volodinai piešķirts Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksts.

Jaunā Ventspils 2.vidusskolas direktore Keiša studējusi Latvijas Universitātē un Latvijas Lauksaimniecības universitātē, iegūstot izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā. Zināšanas izglītības jomā viņa papildinājusi, apmeklējot dažādus kursus un seminārus.

Keiša izglītības jomā strādā kopš 1992.gada, bet kopš 1998.gada viņas darba vieta bijusi Jelgavas 2.pamatskola, kur pēdējos septiņus gadus viņa ieņēmusi direktores amatu. Šo gadu laikā skola kā pirmā Jelgavā uzsāka eko izglītības virzienu, darbojoties programmā "Mamma daba" un Latvijas Vides fonda ekoskolu kustībā, un saņēma Starptautisko ekoskolas karogu.

Tā kā šogad uzsākta Jelgavas skolu tīkla reorganizācija, pievienojot Jelgavas 2.pamatskolu Jelgavas 5.vidusskolai un Jelgavas 6.vidusskolai, Keiša nolēmusi turpmāk karjeru veidot Ventspilī, izmantojot gūto pieredzi un turpinot darbu mazākumtautību skolā, sacīja Putniņa.

Keiša uzskata, ka skolai jāspēj paplašināt bērnu fiziskos un garīgos apvāršņus, veidojot viņus par personībām, kas spēj dzīvot un strādāt mūsdienu mainīgajā sabiedrībā, un ir apņēmusies nodrošināt kvalitatīvu un iekļaujošu izglītību katram skolēnam, piebilda Ventspils Izglītības pārvaldes pārstāve.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Uhh

Ventspils 2.vidusskolas darbinieki saturieties!

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.21 17:53

Smaids

Prieks par Jelgavas izglītibas pārvaldes labi izaudzinātajiem kadriem, Ventspilī ir augstāka latiņa un prieks par direktores darba novērtējumu.Žēl, ka mūsu pilsēta pazaudēja labu pedagogu.
Lai izdodas sasniegt iecerēto, Ventspils rullē!

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.22 18:58

Bucis

Normāli, - Jelgava un Ventspils ir blakus. Tāpēc viegli varēs uz darbu nokļūt.

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.23 14:15

Vietējās ziņas