VID darba laiks šā gada nogalē un nākamā gada sākumā

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas zāles gan Rīgā, Talejas ielā 1, gan ārpus Rīgas gada nogalē un 2019.gada sākumā pārsvarā klientus apkalpos ierastajā darba laikā. Vienīgais izņēmums būs Rīgas klientu apkalpošanas centrs Talejas ielā 1, kas šā gada 28.decembrī un 2019.gada 4.janvārī klientus klātienē apkalpos no pulksten  9 līdz pulksten 17. Savukārt ārpus Rīgas klientu klātienes apkalpošana šajās dienās netiks veikta, informē VID Sabiedrisko attiecību daļa.

 

Arī VID Konsultatīvais tālrunis 67120000 pārsvarā strādās saskaņā ar ierasto darba laiku. Mainīts darba laiks tam būs tikai  28.decembrī (no pulksten 8.15 līdz pulksten 16.30) un 2019.gada 4.janvārī (no pulksten 8.15 līdz pulksten 16.15).

 

Oficiāli noteiktajās brīvdienās un svētku dienās, proti, no 29.decembra līdz 2019.gada 1.janvārim ieskaitot, visas VID klientu apkalpošanas vietas Rīgā un citur Latvijā būs slēgtas, un arī Konsultatīvais tālrunis zvanus nepieņems. 

 

Plašāka informācija par VID klientu apkalpošanu pieejama VID tīmekļa vietnē sadaļā “Kontakti”.

 

VID Muitas pārvaldes muitas kontroles punkti (MKP), kas darbojas diennakts režīmā, arī svētku dienās – 31.decembrī un 2019.gada 1.janvārī – strādās bez darba laika izmaiņām.

Diennakts režīmā, bez brīvdienām strādās šādi MKP:

·         Rīgā – Lidostas MKP, Rīgas brīvostas MKP un Importa MKP;

·         Latgalē – Terehovas MKP, Grebņevas MKP, Vientuļu MKP, Zilupes MKP, Kārsavas MKP, Silenes MKP, Pāternieku MKP, Indras MKP, Rēzeknes II MKP un Daugavpils preču stacijas MKP;

·         Kurzemē – Liepājas ostas MKP un Ventspils ostas MKP.

 

No 29.decembra līdz 2019.gada 1.janvārim muitas klienti netiks apkalpoti šādos MKP: Šķirotavas MKP, Valmieras MKP, Jelgavas MKP un Daugavpils MKP.

 

Plašāka informācija par Latvijas Republikas muitas kontroles punktiem - sadaļā “Muita/Muitas kontroles un robežkontroles punkti”.

 

Foto: vid.gov.lv

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas