Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VID teritoriālo iestāžu reforma nemaina klientu apkalpošanu 1

Saistībā ar to, ka 1.novembrī beidza pastāvēt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) teritoriālās iestādes, nemainās klientu apkalpošanas kārtība, informē Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Zemgales nodokļu un muitas administrācijas biroja priekšniece Sandija Ātrena-Zaharčenoka.

Saskaņā ar reorganizāciju visa VID iestādes vadība tagad ir koncentrēta Rīgā, taču darbs ar klientiem reģionos no tā nemainās. Saglabāti arī vietējo nodaļu vadītāji, piemēram līdzšinējas VID Zemgales reģionālās iestādes direktors Pēteris Sējāns tagad ir Zemgales nodokļu un muitas administrācijas vadītājs.«Visas pārvērtības skar VID iekšējās struktūras, savukārt iedzīvotāji un uzņēmēji tiks apkalpoti tajās pašās VID telpās Jelgavas viesnīcā, Lielajā iela 6, un Zemgales nodokļu un muitas administrācijā Mātera ielā 57. Apkalpošanas kārtība nemainās,» skaidro S.Ātrena-Zaharčenoka.Jau ziņots, ka kopš 1.novembra, pārņemot likvidēto VID teritoriālo iestāžu funkcijas, uzdevumus, lietas un personāla resursus, saskaņā ar 2009.gada 28.oktobra VID ģenerāldirektora vietas izpildītājas Nelijas Jezdakovas rīkojumu izveidota Zemgales nodokļu un muitas administrācija, kas pārņem Zemgales reģionālās iestādes funkcijas. Līdzīgas pārmaiņas ir citām teritoriālajām iestādēm valstī. Visas VID nodaļas un muitas kontroles punkti arī pēc 1.novembra turpinās darbu un sniegs pakalpojumos kā līdz šim.Kā iepriekš vēstīts, saskaņā ar grozījumiem likumā «Par Valsts ieņēmumu dienestu» līdz ar VID teritoriālo iestāžu likvidēšanu mainīsies VID lēmumu pārsūdzēšanas kārtība - no divpakāpju uz vienpakāpes, proti, ar 1.novembri VID amatpersonu pieņemtos lēmumus varēs apstrīdēt iestādes ģenerāldirektoram, nevis kā agrāk - sākotnēji teritoriālās iestādes direktoram un pēc tam iestādes ģenerāldirektoram. Informācija par pārsūdzēšanas kārtību nodokļu maksātājiem tiks norādīta arī VID pieņemtajos lēmumos.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas