Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidža bravūra nav saprotama 12

Tā bija parasta, vispārīga māju vecāko sapulce, kādas notiek katru gadu, «Ziņām» vērtējumu par otrdien notikušo māju vecāko sapulci pauda Mātera ielas 41.mājas vecākā Dace Ganuleviča.

Pēc SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) valdes locekļa Jura Vidža uzrunas lekciju par ugunsdrošības jautājumiem vadījis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvis, kurš skaidrojis, cik bīstami var būt koplietošanas telpās (bēniņos, kāpņutelpās) atstāt dažādas mantas, piemēram mēbeles. Tas var būt iemesls ugunsnelaimei un apgrūtinājums tās likvidētājiem. Tāpat bīstami var izrādīties lodžijas un balkonus «aizbarikādēt» ar dažādām lietām, jo nelaimes brīdī ļoti īsā laikā jāsniedz palīdzība.Namu vecākos uzrunājusi arī NĪP juriste, kas vispārīgi izstāstīja par kārtību, kādā tiek piedzīti parādi no dzīvokļu īpašniekiem par komunālajiem maksājumiem. NĪP pārstāvji pat nav minējuši konkrētas parādu summas, nerunājot par citiem faktiem, kas varētu būt dēvējami par komercnoslēpumu.«Nekad šādās sapulcēs nekas konfidenciāls nav runāts,» sacīja D.Ganuleviča, piebilstot, ka tādās sanākšanās vairāk informē par obligātām lietām, kas jāzina katram mājas dzīvokļa saimniekam. Eksperte informācijas atklātības jautājumos un sabiedriskās politikas centra «Providus» pētniece Linda Austere uzsver, ka izglītības iestādes ir publiskas telpas, kurās atrasties ir tiesības ikvienam iedzīvotājam.«Šis arguments ir tik elementārs un pašsaprotams, ka, ja tas vēl ir jāatkārto kā galvenais, tad mēs savu amatpersonu tiesiskuma apziņu nez vai vairs varam glābt,» spriež L.Austere.«Raugoties no atklātības viedokļa, Vidža kungs nav izpratis atšķirību starp «iekšēju sapulci», kurā piedalās uzņēmuma darbinieki, un sanāksmi, kurā aicināti piedalīties sabiedrības pārstāvji!» uzsver eksperte.Viņa atgādina, ka sanāksmi par slēgtu padara likums vai tiesiski pamatots lēmums, arī tās dalībnieku lūgums, nevis vadītāja ieskats.«Šoreiz es neredzu nedz likumu, kas prasītu vai pieļautu slēgtu sanāksmi, nedz arī pašu uz «iekšējo sapulci» uzaicināto dedzīgu vēlmi apspriesties aiz slēgtām durvīm. Atliek secināt, ka NĪP ieskatā vairāk nekā 100 pilsētas iedzīvotāju pārstāvju sanāksme nav arī sabiedriski nozīmīgs notikums, kurā, saskaņā ar likumu ir tiesības atrasties žurnālistam, lai par runāto bez interpretācijām un ar citātiem uzzinātu arī klāt neesošie.»Kā jau iepriekš ziņots, otrdienas vakarā J.Vidžis, pamanījis arī «Ziņu» klātbūtni, agresīvi un klaigājot pāri cilvēku pilnajai zālei, pavēlēja sapulci atstāt.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

auns

Ļubina nav latviete ,tikai amata tīkotāja . Redzēs kā būs pie jaunās valdības . Laikam meklēs kādu citu darbu ar gumijas zābakiem lāpstu rokās . Un pabalstus kāds nepienesīs . Tikai gānīs !!!!!!! OK !

pirms 11 gadiem, 2009.05.28 21:09

auns

kāpēc J'ūs visi pārmetiet darbu dārītājiem ? Jums ir laika te daudz čatot ,un tas ir viss . Ap***īsim latvietis latvieti ? Kaut gan neesmu labāks . Rublis un Ļubina tie gan ir banda .

pirms 11 gadiem, 2009.05.28 21:04

JOLCIS

Pašlaik izska untās ka tiek reklamēts Liepiņs nevis domāts kā tikt galā ar šo sērgu vārdā Vidžus kas ir iedomājies ka ir pasaules naba un viņam ir atļauts viss protams tas notiek ar domes svētību šis nesaprotami augstās visu darbu izmaksas un pats interesantākais ka tāmes tiek slēptas

pirms 11 gadiem, 2009.05.21 14:59

Kalvis

ja pa tām vēlēšanām runā, tad interesanti man bija ieejot liepiņa mājaslapā jelgavnieki.lv, ši tagad ielikuši jautājumu, par ko balsosiet un kas pats interesantākais, ka lielākā daļa balsos par ZZS.tas noteikti nav tīkami pašu mājaslapā.
nu protams, mācītāji ir otrie, kas nav brīnums, jo paši noteikti riktē to rezultātu.
Interesanti, neskatoties uz visādu ķengu un baumu ražošanu, ZZS ir vispopulārākie. Varbūt nemaz tik melni nav, kā viņus mēģina mālēt

pirms 11 gadiem, 2009.05.21 11:05

Vai tiešām

Vai tiešām jelgavnieki.lv cilvēkiem ir uzdots visādā veidā celt gaisā savu maizes tēvu, kurš ir pateicis - ja neuzvarēs vēlēšanās, tad šī portāla bodīte tiks klapēta ciet? Neticams zemiskums.

pirms 11 gadiem, 2009.05.21 09:21

tautas balss

Lai kā ZZS un Rāviņa grupējuma angažēti cilvēki mēģinātu apmelot un noķengāt Liepiņu, skaidrs ir viens, ka viņš šobrīd ir vienīgais reālais pretendents, lai veiktu pārmaiņas Jelgavā. Kā redzam to saprot arī Rāviņa-Škutānes-Rubļa grupējuma roklaižas un tāpēc vienīgais ko var likt pretīm ir nevis atklātas un profesionālas diskusijas, bet gan žulti un melus! Nožēlojami,ka šim baram pievienojušās arī ZZ, kuras tipiskā dzeltenās preses manierē izplata apmelojumus par Liepiņu. Taču tas nekas, jo Liepiņu vairāk " sitīs" , jo spēcīgāks viņš paliks. Tauta jau vairs nav muļķe.

pirms 11 gadiem, 2009.05.21 08:30

jauniņā

Viens vājprāts,kas notiekas NīP ar VIDžI priekšgalā,nejēdzības grāmatvedībā,rupjā un barbariskā attieksme pret klientiem!!!ļoti vēlētos jaunu vadību!!!

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 23:28

janka

sitais azis veel neseez cietumaa??????????????????????????????????

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 22:09

UPACIERIS

Delfiem nu diemzel taisniba. Tads nu mums ir tas mera kandidats. Smuks. Vai ne?Ravins vinam blakus ir zelta gabalins.

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 21:57

actiņa

Tik tiešām viņš ir brutāls tēviņš-ir bijušas sarunas ,kad gribas iespļaut viņam ģīmī!!!!Ja.viņu noņems-cietums garantēts,kaut vai paskatoties ,kā strādā viņa grāmatvedībaNĪPā.

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 20:41

delfi

Dainim Liepiņam slēpti piederošajā "lejgavniekiem.lv" nemaksā sociālo nodokli – par ko ir iesniegums Jelgavas VID;
Dainis Liepiņš spēles laikā ar dūrēm uzbruka nevis Kurlovičam, bet hokeja tiesnesim;
Dainis Liepiņš nav norēķinājies par ozo hokeja halles saldējamo mašīnu. Parāds 56 tūkstoši latu;
Daiņa Liepiņa īpašumos ir uzstādīta nelikumīga šī valsts uzņēmumu padomju LOCEKĻA reklāma;
Daiņa Liepiņa biznesā iestājušies grūti laiki, jo šamējais vairs tā īsti nespēj norēķināties par uzsāktajiem nekustamo īpašumu projektiem;
Daiņa Liepiņa Ozolniekos uzceltajās mājās (firma RGB) to pircējiem radušās problēmas ar ūdens piegādi, bet mēra kandidāts nelaimīgos viņa realizēto projektu pircējus sūta uz podu (kurā starp citu pateicoties Dainim Liepiņam nav ūdens);
Dainis Liepiņš, lai arī kā sīkais šleserēns valsts uzņēmumu padomēs un valdēs gadā saņēma vairāk nekā 100 tūkstošus latu, pārsvarā ir manāms jelgavas tenisa kortos apbrīnojot vienas savas simpātijas Līgas Dekmeijeres treniņus nevis savā darba vietā;
Dainis Liepiņš LPP Jelgavas sarakstā par katru cenu centās iedabūt uz pilsētas soliņiem kniebties kāro (pašas atzinumi vīriešu žurnālā "Klubs") kāro dziedātāju un kailfoto cienītāju Lily;
Dainis Liepiņš par savu šaubīgo ekonomisko darbību vēl nav ieraudzījis rūtainu sauli iespējams tā iemesla dēļ, ka ir KNAB ziņotājs;
Valsts uzņēmumi, kuru padomēs sēž Dainis Liepiņš – CSDD un Latvijas meži tērē astronomiskas summas "pērkot" reklāmas laukumus Dainim Liepiņam slēpti piederošajā, nerentablajā interneta portālā un žurnālā "jelgavniekiem.lv";
Pēc "Latvijas pasta" padomes locekļa Daiņa Liepiņa "ierosmes" Jelgavas pastniekiem par 90 santīmiem jāiznēsā 1000 eksemplāri Daini Liepiņu reklamējošas un Latvijas Pasta izdodas lapeles "Kaleideskops" eksemplāri visām Jelgavas mājsaimniecībām;
Daini Liepiņu interesē nevis mēra krēsls, bet Jelgavas atkritumu apsaimiekošanas, ielu remontēšanas un "Jelgavas autobusu parka" bizness.
Dainis Liepiņš pretēji paša teiktajam biznesā ir bijis vai nu nesekmīgs nekustamo īpašumu projektu attīstītājs vai arī "vārījies" no biznesa ar valsti.
Dainim Liepiņam slēpti piederošais izdevums "jelgavniekiem.lv" (iepriekšējais nosaukums "Nedēļa Jelgavā") pat Ziemassvētkos vai Lieldienās par intervijām ar tradicionālo konfesiju pārstāvjiem izvēlas sektantus.
Daiņa Liepiņa "labā roka" Jelgavā ir apārstētais alkāns Kristaps Cēburs. Otrs Alkāns Māris Narvils, kurš pametis sievu ar trim bērniem ir LPP Jelgavas domes deputāts. Pēdējais tiktāl nokodies, ka no darba domē bieži nav naudas par ko nokļūt mājās, tāpēc braukā ar stopiem.
Citiem vārdiem, ja jelgava ko sliktu ir pelnījusi, tad Daini Liepiņu mēra amatā gan.

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 20:31

MEGIJA

VIDZIS IR VIENS NEPIEKLAJIGSVIRIETIS. ES LOTI CERU,KA KOPA AR RAVINU AIZIES ARI VIDZIS. VINU NO PAGAJUSA GADA SKANDALA PAR NEPAMATOTIEM REKINIEM VAJADZEJA UZREIZ ATSTADINAT NO AMATYA. IZGLABA RAVINS. KA NEKA RADINIEKS. NEPAVEIKSIES TEV JURIT. BUS JASLAUKA IELAS JO AR TADU UZVEDIBU TU CITAM NEDERI. VISU CIENU PAREJIEM JELGAVAS SETNIEKIEM.

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 20:04

Vietējās ziņas