Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidžis māju vecākajiem pārmet sliktu zālienu kopšanu 18

Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju pilnvaroto personu sapulcē vakar Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvaldes (NĪP) vadītājs Juris Vidžis māju vecākajiem pārmeta, ka šogad teritorijas ap mājām ir ļoti aizaugušas, jo laikus netiek pieteikta zālienu pļaušana.

«Jocīgi mēs to demokrātiju izprotam. Lielais vairums domā, ka zāle var izaugt līdz padusēm un tikai tad tā jāpļauj. Agrāk situācija bija daudz labāka,» skarbs bija J.Vidžis, piebilstot, ka biežāka pļaušana un zāles izvešana neizmaksās dārgāk nekā garas zāles pļaušana un izvešana tikai sezonas beigās.NĪP priekšnieks māju vecākos mudināja pārdomāt situāciju ar zālienu stāvokli, savukārt nākamās sezonas sākumā solīja nākt klajā ar NĪP redzējumu šajā jautājumā.Sapulcē apspriests arī jautājums par apliecību nepieciešamību iedzīvotāju pilnvarotajām personām. J.Vidžis atgādināja, ka arī citiem NĪP darbiniekiem ir apliecības, kas viņiem jāuzrāda, apmeklējot dzīvokļus NĪP apsaimniekotajās mājās.Plašāk par sapulcē runāto lasiet rītdienas, 6.septembra, laikraksta «Zemgales Ziņas» numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

&

Lai tad apsaimniekotājs arī maksā par zāles pļaušanu. Kāpēc man ir jāpļauj tā zāle par velti, bet kad viņiem ko lūdz izdarīt prieks mājas, tad nav naudas, a kur tad paliek īres nauda, par to papīrīša piegādi mums jāmaksā vai?

pirms 8 gadiem, 2012.09.06 09:15

Cilvektiesibas - tadu nav!!!

Jelgavas pilsetparvaldes iestades turpina tik ierasto padomijas laika diktaturu, reglamentejot un diktejot ikkatra individa ricibu un dzives saturu ik katru soli...

Ja apsudzetajiem visos administracijas iedomatos grekos jelgavniekiem nav pilseta neatkarigas institucijas, kura individs var apstridet administrativos sodus un lemumus,
tad tada Jelgavas administracijas sodisanas un administrativa izskatisanas prakse ir pretruna ar ES cilvektiesibu likumiem!

Latvija ir zaudejusi cilvektiesibu jautajumos ES tiesas parak biezi, lai vienu reizi nesaktu domat ari par savu pilsetparvaldes nolikumu saskanosanu ar ES likumiem, individu nepazemojot psihologiski un morali netraumejot ar savam soda akcijam.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 17:15

Ina

Nesaprotu vienu - ja jau daudzdzivoklu majai ir oficials apsaimniekotajs, tad kapec majas iedzivotajiem un majas vecakajam ir japlauj zale un jaapkopj apkartne?

Attistita pasaule iedzivotaji par to pakalpojumu maksa apsaimniekotajam - kuras summa noteikti ir ieklauta apsaimniekosanas apmaksas, un parasti ir sleptas aiz tepikisu, liftu apkalpes 'ierakstiem'!!!, kuras ir ieskaititas rekina ka papildmaksas?

Nesaprotama paradiba ir ari tas, ka maja, kura nav 100 % privatizeta, apkope ir uz majas iedzivotaju un pat majas vecaka pleciem?!! Kur tad ir pilsetas atbildiba par savu ipasumu?

Visa eiropa daudzdzivoklu majas saimniekam, ko sauc par 'majas parvaldnieku' pieskir dzivokli par velti, maksa algu, un tapec specialists- 'majas parvaldnieks' ir visu remontdarbu organizetajs un veicejs :
nav problemu ar atslegu nomainu, salabo kranus, noplauj zalienu, vins ir spejigs novertet un pat salabot santehnikas vai elektribas problemas, ja tadas rodas, utt. utt. -

Ko dara apsaimniekotaji Jelgava? Butiba - loti maz atbildibas... - vairak , lasot visus rakstus par V. - vins ciinaas pret iedzivotajiem, megina pieradit savas neizdaribu ka rezultatu, cinas pret dziedzivotajiem ar metodi, kas izraisa nicinajumu :
ta ir tikai un vienigi savas varas un un aggorances demonstresana, kas tik izglitotam, ka vins pats sevi sauc , specialistam sakas un beidzas ar iedzivotaju audzinasanu komuinistiskaja gara :
- Jus visi man maksasiet algu un citiem ari , bet tik un taa JUS esiet vainigi, ka ES ESMU JUSU APSAIMNEIKOTAJS!!!!! Viss ka Krilova fabula par kazlenu un vilku....

Kadas funkcijas veic daudzdzivoklu majas likumigais apsaimniekotajs?

Butiba: Ievac no majas publikas ires un apkalposanas naudas no katra dzivokla, un apsuudz iedzivotajus un par to sanem starpniecibas naudu!

Jelgava joprojam 3 attistibas valstu atpaliciba un iedzivotajiem nav nekadas lielas zinasanas par savam tiesibam - jo tadu vispar nav !!!! Jelgava visiem ir TIKAI PIEANKUMI pret pilsetu!

Iedzivotaji ir pilniga bezizeja----- tie tik maksa par visiem sliktajiem slikti organizetajiem pakalpojumiem saviem kakla kungiem....

Vai Jelgavas pilsetsaimniecibas administracijai ir ari atbildibas pret iedzivotajiem???

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 16:53

Dziva planeta

Lai turpmak pilsetas vara nenirgatos par zalajiem un kokiem,mans ieteikums butu - dzivo zali nomainit pret maksligo visa pilsetas teritorija,ietaupisies gan resursi gan cilveku darbs,nu un kokus tapat vismaz tajas vietas kur tie tiek regulari apzageti lidz klust par stabu,pilseta bus tira no lapam,un ierednim labs prats!

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 14:03

labais!

Piekrītu! -
o 05.09.2012. 10:05:00
4 bilde kopā ar 12 labi ietu

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 13:04

labais!

12.bilde simboliska!!! Jelgavas patiesie tikumi, patiesā seja un pašvaldības darba stils :DDDDDDDDDD

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 13:03

Raf iedzīv....

Uznāks sals un zāles nebūs ,bet citas problēmas būs gan ar siltumu un ar tā atmaksu .
Būtu labāk uztraucies par iezīvotāju labklājību un kā to veicināt .
Priekš tam ir traktorīši zāles nopļaušanai ,vajag tikai visu noorganizēt,protams ja to grib, ,nevis bezdarbībā aizņemt vietu.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 12:02

Iedzīvotāja

Mums pie mājas Jāņa ielā 2 regulāri tiek nopļauti zālāji. Paldies mājas vecākajam, ļoti cienījamajam Veinberga kungam par visiem darbiem mājas iedzīvotāju labā.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 10:31

05.09.2012. 09:28:04

aha, tajā brīdī abi rebes norunā- cik % katram

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 10:00

:(

Zāle nav tik svarīga kā dārgā apkure un citas lietas.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 09:26

iEDZIVOTAJS

aTTIEKSME JAMAINA PILNIGI VISIEM.DAUDZDZIVOKLU MAJAS CILVEKIEM VISPAR ATTIEKSMES NAV NEKADAS. gAIDA NO CITIEM, BET PASI PIRKSTU NEPAKUSTINAS.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 09:14

pipec

Vadit iestadi tas nav tas pats kaa vakt KAKU podus .

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 08:58

nevienaldzīgais

Načaļņiks pārmet par nepļautu zālienu, bet ko tad tas pensionārs var iesākt ar skarbo Vidži, kurš nevienu nedzird, neredz un zināt negrib, ja pie viņiem uz NĪP dodas kaut ko prasīt, kas mājai būtu vajadzīgs. Vienīgi atrunā ar mājas parādiem un nekas tāpēc nepienākas.
Man domāt, ka jāmaina attieksme gan pret māju mītniekiem, gan pret māju vecākajiem.
Un tikai tad var sanāk jēdzīgi darbi un sakopta pilsēta.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 08:26

Vietējās ziņas