Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Virszemes TV kļūst pieejama Jelgavas un tuvējo novadu pansionātos

Sociālās kampaņas ietvaros, kurā uzņēmums «Lattelecom» apsolījis ar Virszemes TV dekoderiem bez maksas aprīkot turpat 150 sociālās aprūpes mītnes Latvijā, dāvinājumu – dekoderu Virszemes TV uztveršanai – saņēmis arī sociālās aprūpes centrs «Jelgava» un līdz gada beigām tas tiks bez maksas ierīkots arī VSIA «Gintermuiža», sociālās aprūpes centrā «Ziedkalne» un Elejas pagasta «Veselības un sociālās aprūpes centrā».

«Lattelecom» Komunikācijas daļas projektu vadītāja Līga Bite informē, ka līdz ar to Jelgavas un tuvējo novadu sociālās aprūpes mītņu iemītniekiem turpmāk būs pieejama jaunā ciparu televīzija.«Lai cik pretrunīgi dažkārt arī netiktu vērtēta TV skatīšanās, jāatceras, ka ir sabiedrības grupas, kam TV ir ļoti būtiska saikne ar apkārtējo sabiedrību. Starp tām vispirms jau jāmin pansionātu iemītnieki, kas ievērojamā gadu skaita vai slimības dēļ nevar būt aktīvi sabiedrības locekļi. Tāpēc «Lattelecom» ir apņēmies uzdāvināt katram Latvijas pansionātam dekoderu, tādējādi nodrošinot iespēju skatīties Virszemes TV,» pasniedzot dekoderu sociālās aprūpes centra «Jelgava» vadībai, norādīja «Lattelecom» pārstāve Rita Bērtule.Līdz šā gada beigām bezmaksas dekoderus «Lattelecom» uzstādīs vairāk nekā 30 Rīgas, Jūrmalas, Tukuma, Bauskas  un Ogres novadu sociālās aprūpes mītnēs, bet visus pārējos Latvijas pansionātus un aprūpes iestādes ar  bezmaksas dekoderiem plānots aprīkot līdz 2010.gada 1.martam, kad Virszemes TV pilnā apjomā darbosies visā valsts teritorijā.Kā jau ziņots iepriekš, Latvijā, tāpat kā visā Eiropas savienībā ir uzsākta nozīmīga pāreja no analogās uz ciparu (digitālo) TV apraidi. Tas nozīmē, ka tiem iedzīvotājiem, kas šobrīd televīziju skatās ar istabas vai jumta antenām, būs jāiegādājas dekoders, lai turpinātu uztvert bezmaksas TV kanālus. Dekoders ir vienreizējs ieguldījums, un par bezmaksas Latvijas kanālu skatīšanos arī turpmāk nekas papildus vairs nebūs jāmaksā.Latvijā ciparu apraides jeb Virszemes TV ieviešanu valsts uzdevumā nodrošina uzņēmums «Lattelecom», kas jau noslēdzis vienošanos ar LTV1, LTV7 un LNT par šo kanālu iekļaušanu Bezmaksas pakā. Tas nozīmē, ka arī turpmāk šie kanāli būs skatāmi bez maksas.Šobrīd Virszemes TV uztverama 70 kilometru rādiusā ap Rīgu, taču jau pēc dažām nedēļām (2009.gada nogalē / 2010.gada sākumā) signāls būs pieejams visā valstī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas