Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visvairāk abonē krievu valodā iznākošo «MK Latvija», «Zemgales Ziņas», «Ievu» 5

Jelgavā pērnā gada nogalē «Latvijas Pastā» noformēts gandrīz 10 tūkstošu abonementu. Jelgavā populārākie ir krievu valodā iznākošie laikraksti un izdevniecības «Santa» sagatavotie žurnāli. Uzņēmuma pārstāvji pārliecināti, ka aizvien vairāk iedzīvotāju par izdevīgāku uzskata laikrakstu un žurnālu saņemšanu savās pastkastītēs, nevis to iegādi tirdzniecības vietās.

«Latvijas Pasta» sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda informē, ka Jelgavā noformēti 9677 abonementi. Uzņēmumam neesot pieejami dati par iepriekšējo gadu Jelgavā, taču kopumā visā valstī «Latvijas Pastā» 2012.gada preses abonēšanas kampaņas laikā noformēti vairāk nekā 464 tūkstoši preses izdevumu abonementu, kas ir par četriem procentiem vairāk nekā 2010.gadā. «Pieaugošais abonementu skaits, visticamāk, norāda uz stabilizēšanās tendencēm abonēšanas jomā, un apliecina, ka aizvien vairāk iedzīvotāju par izdevīgāku uzskata laikrakstu un žurnālu saņemšanu savās pastkastītēs, nevis to iegādi tirdzniecības vietās,» atzīst A.Tērauda.   Izvēloties reģionālo presi, jelgavnieki visbiežāk priekšroku devuši laikrakstam «Zemgales Ziņas» ar pielikumiem un «Zemgales Ziņām» ar «tvDiena». Trešajā vietā – laikraksts bez pielikumiem. Pirmās divas vietas nacionālās preses «lauciņā» abonementu skaita ziņā ieņem krievu valodā iznākošie «MK Latvija» un «Čas», savukārt trešā – «Latvijas Avīze» ar pielikumu «Mājas Viesis». A.Tērauda skaidro, ka konkrēts abonentu skaits katram laikrakstam publiski nav pieejams, par to tiek informēti tikai paši laikrakstu izdevēji. Jāpiebilst, ka visā valstī visvairāk abonentu ir «Latvijas Avīzei» un laikrakstam ar pielikumiem, savukārt «MK Latvija» atrodas trešajā vietā.Abonētāko žurnālu topu gan Jelgavā, gan visā Latvijā veido izdevniecības «Santa» izdevumi: «Ieva», «Ievas Stāsti» un «Ievas Veselība». Ceturtajā un piektajā vietā attiecīgi «Ievas Virtuve» un «Ievas Māja», bet sestā – «Privātā Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Bingo

Te neiet runa par lasošāko nāciju bet gan par preses izdevumu abonēšanas daudzumu.Un te nu komentāru autors aizmirsis tādu lietu kā internetu kurā brīnišķīgi var atras da jebko.Bet vecās krievu tantēm tāds internets ir tumša lieta tāpēc viņas arī abonē presi,bet onkas lok šņapatiņu.

pirms 8 gadiem, 2012.01.09 19:47

Dilans

Pēs statistikas datiem samaja pjuščaja gan.

pirms 8 gadiem, 2012.01.09 19:41

Ms Propaganda

to яяя 09.01.2012. 10:55:53

un tieši tāpēc krievu nācija ir ideoloģiski sazombēta, un ir visvairāk sazombētā nācija pasaulē. To apliecina, ka krievu nācija nekad nav aizdomājusies izvērtēt to Staļina laikā pieļauto, ko par Hitlera laikā pieļauto izvērtēja vācu nācija un nožēloja... ;)

pirms 8 gadiem, 2012.01.09 11:50

яяя

Русская нация всегда была и будет самой читающей в мире.

pirms 8 gadiem, 2012.01.09 10:55

zzz

krievi ir turīgāki.liela daļa krievu saņem divas pensijas,latvieši saņem tikai vienu !!!!

pirms 8 gadiem, 2012.01.09 08:59

Vietējās ziņas