Zatlers atklās Lielo talku Jelgavā 5

Sestdien Lielās talkas patrons Valsts prezidents Valdis Zatlers un viņa kundze Lilita kopā ar Jelgavas 1.sanatorijas internātpamatskolas skolēniem piedalīsies Vislatvijas talkā, sakopjot skolas parku.

Kā informē Valsts prezidenta Preses dienests, ar spēkavīra Raimonda Bergmaņa organizētajām fiziskajām aktivitātēm tiks dots starts šāgada Lielajai talkai visā valsts teritorijā. Talcinieki plānojuši sagrābt pērngad sakritušās lapas, vākt nolauztos koku zarus, iztīrīt parku no krūmājiem un atkritumiem. Sestdienas talka ir tikai pirmais solis parka labiekārtošanā. Vēlāk pašvaldība gādās arī par parka soliņu izvietošanu un atpūtas vietu iekārtošanu.Parks pie internātskolas savulaik bija iemīļota atpūtas un izklaides vieta jelgavniekiem. Apkārtnes iedzīvotāji talkas organizatoriem izteica iniciatīvu sakopt parku, un šim aicinājumam pievienojās internātskolas audzēkņi, pedagogi un Valsts prezidents ar kundzi.Pēc labi padarīta darba Valsts prezidents pie Jelgavas pilsētas kultūras nama kopā ar pilsētas mēru pateiksies visiem Latvijas talciniekiem par dalību Latvijas vides sakopšanā.Jau otro gadu Valsts prezidents ir Lielās talkas patrons. Pagājušogad viņš kopā ar ģimeni, olimpiešiem un pagasta iedzīvotājiem piedalījās talkā Lapmežciemā.Pirmā Lielā talka notika 2008.gada 13.septembrī, un tās laikā ap 50 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju sakopa 512 talkas vietas 364 pašvaldību teritorijās. Organizatoru un poligonu aplēses liecina, ka talkas laikā tika savākti vairāk nekā 260 tūkstoši maisu ar atkritumiem. Šogad, pateicoties organizatoru aizrautībai, talka notiks ne tikai Latvijā, bet vienlaicīgi arī pārējās Baltijas valstīs, Polijā un Sanktpēterburgas apgabalā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

alma

NU NEKAS NAV MAINĪJIES,neko labāku par Padomju laikos ieviesto talkošanu nevar aizstāt-bija vien jāņem atpakaļ .Zatlerim jāuzdāvina Ļeņina naģene ar sarkanu banti un jānofotogrāfē,kā nes baļķi.Tāda izrādīšanās vien ir ,labāk būtu sēdējis un domājis ,kā uzlabot medicīnu,kas viņa valdīšanas laikā ir galīgā grīslē!!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.17 18:37

Sjū

Jauki, man rpeiks, ka mums beidzot ir prezidents, kas prot arī ko darīt, nevis no trībīnes uzpūtīgu ģīmi uz "pūli" noraudzīties.

pirms 11 gadiem, 2009.04.17 08:22

zaglers

atbrauks uz jelgavu pēc ierastajām aploksnēm. bet visas savācis jau ierāviņš...

pirms 11 gadiem, 2009.04.16 23:51

naf!!

naf!! šito Jelgavā! lai tuse meslainē Rīgā!

pirms 11 gadiem, 2009.04.16 16:00

Vietējās ziņas